| anonim_4396 a întrebat:

Cum a fost cand v-ati indragostit pentru prima oara?

7 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Oribil! Mai rău nici că se putea.16 ani, eram şi eu mică şi inocentă.Nu ştiam că există a doua faţă a oamenilor.Trăiam în lumea mea roz. Însă pentru el,nu a fost altceva decât un simplu joc, pentru obţinerea unor scopuri bine stabilite, capabil de orice ca să obţină ce vrea.Dezamăgirea asta a venit precum un duş rece,dar de acolo a pornit maturizarea mea,De atunci am învăţat că nu e bine să ai încredere în oameni, te trădează când te aştepţi mai puţin.A fost dur momentul ăsta, dar am avut de învăţat din greşala asta.O seară frumoasă îţi doresc.Nobody4Nobody.

| Tzutzik a răspuns:

A fost ceva nefiresc, ceva extraordinar, un sentiment foarte frumos încît nu am cuvinte să-l descriu.m-am îndrăgostit atit de tare caci sunt convinsă că-i pe toată viața.

| razekery a răspuns:

Nasol nu incerca tongue eu am invatat sa nu ma atasez asa tare decat daca e ceva foarte foarte foarte foarte serios cu un timp destul de lung 5-6 luni+. altfel ai sa suferi daca dupa 1-2-3 saptamani e pa decat daca nu iti mai place de persoana respectiva

| Fragolita a răspuns:

A fost ceva. wow... un sentiment ne mai pomenit. am simtit ca zbor de feiricire. Frumos. ce sa mai.love struck

| LiniiCox a răspuns:

Oribil de frumos.laughing... Ceva ce incolteste intr-un colt al sufletului tau:X... nu poti sa te exprimi in cuvintetongue!:*

| laurraa a răspuns:

Emotionant.

| brunetzikadaiana a răspuns:

Foarte frumos happy