| Brasileiro a întrebat:

La ce varsta v-ati indragostit pentru prima oara?

Răspuns Câştigător
| cretzufinish a răspuns:

Dragostea adevarata la 20 de ani, pana atunci a fost doar "joace" de copiihee hee si doar tineam la cineva nu iubeam in adevaratul sens al cuvantului. Pana nu intalnesti persoana potrivita nu prea iti dai seama de aceasta diferenta. happy

38 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

BUna, prima oara m-am indragostit la 13 ani. El avea 18 ani si imi place mult de tot. Dar el glumea cu mine si eu credeam tot ce spunea elhappy. Uite ca soarta a facut ca noi sa fim si acum impreuna dupa aproape 4 ani, bine ca sunt cu el de 1 an jumate desi am mai fost despartiti, tot am ajuns sa fim impreuna si il iubesc ca in prima zi cand l-am vazut, nu am sa uit niciodata prima noastra intalnire si prima oara cand m-a sarutat;
Sunt multe amintiri care ne leaga si acum cand imi amintesc de unele chestii ne amuzam amandoi.Acum pot spune ca avem o relatie f frumoasa.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

La 19 ani.

| Alisa a răspuns:

La 17 ani.

| Ela_PuRpLe a răspuns:

La 15 ani.

| Sara2 a răspuns:

La 14

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

La 15 ani...defapt aveam aproape 16 laughing

| Sოﺁℓε a răspuns:

La 8 anihee hee

| ramona_4785 a răspuns:

La 17 ani si a fost cea mai frumoasa experienta din viata mea am 20 acu si spun cu mana pe inima ca iubesc aceeasi persoana de care m-am indragostit atunci si indemn pe toata lumea sa o faca pentru ca este printre putinele lucruri care chiar conteaza in viata asta scurta.

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

La 16 ani, iar relatia a durat 6 ani!
A fost ceva frumos, insa din pacate si lucrurile frumoase au un sfarsit!
Inca mai suspin...de ceva timp ne-am separat(jumate de an!)
Dragostea e frumoasa, dar e mai dureroasa si mai pacatoasa!
Numai bine!

| Roxy a răspuns:

La 6 ani de unchiul varului meu. si cand l-am vazut ca are prietena m-am dus cu toporul la el sa il omor...de mica sunt sadica

dar serios cred ca la varsta de 13 ani si si acum inca imi place de acel baiat chiar daca am avut si alti prieteni. mentionez ca nu am fost cu acel baiat desi si acum dupa 4 ani dupa ce am inceput sa vorbim nu am reusit sa fiu cu el...

| liveincolors a răspuns:

Nu stiu daca se poate spune ca m-am indragostit, dar aveam parca 11 ani. Imi placea de un baiat mai mare cu vreo 4-5 ani decat mine.big grin

| DenisaMetal a răspuns:

14 ani au fost niste momente de nedescris

| MariJuana23 a răspuns:

13 si 8 luni big grin.prima iubire happy :-x n-am s-o uit in veci...si inca mai tin la el, iar acum am 15 si aproape o luna happy dar nu mai sun cu el de 1 an.fix azi se implineste anul.happy. 1 an de cand nu mai e cu mine, dar e cu alta tipa.

| mada. a răspuns:

La 14 ani

| xandra_3994 a răspuns:

La 13 anibatting eyelasheslove struck

| procust a răspuns:

14ani

| dodat a răspuns:

Am 16 ani si nu m-am indragostit niciodata...big grin oarecum imi pare si mie rau ca nu am gustat din sentimentul acela dar parca mi-e mai bine asa, nu vreau sa sufar si stiu ca daca o sa am parte mai incolo de el voi suferi odata si odata.Parerea mea!tongue

| softdeluxe a răspuns:

La 14 ani...pacat ca sentimentul nu era reciproc, a durat un an sa trec peste asta dar tot nu imi pica bine sa o vad cu altul.

| Clauditza a răspuns:

La 5 ani si acum la 13 ani imi mai place de el pacat ca el nu stie.

| Oº°‘¨ ĺǾдNд ”¨‘°ºO a răspuns:

La 12 ani.si in cum:Xlaughing

| mysteryo_3033 a răspuns:

La 14 ani m-am indragostit nebunseshte dupa o fata...big grinbig grin

| sergiu76 a răspuns:

Nu stiu ce varsta ai dar te poti indragosti si la90 de ani pentru prima data.sa stii ca dragostea adevarata e pe o perioada indelungata, de multe ori spui cuiva ca il iubesti dar nu e adevarat, adevarat este cand spui din suflet, cand simti sa o spui, atunci inseamna ca esti indragostit

| livi_5695 a răspuns:

La 16 ani

| ILied a răspuns:

Eu la 5 ani. Eram la camin si era o fata Oana care imi placea.

| adellyna a răspuns:

Cand eram la gradinita laughing

| BingBang :D a răspuns:

M-am indragostit cu adevarat, adevarat la 10 ani, si acum la 11-12hee hee

| Stardust_8913 a răspuns:

Adevarata dragoste nu am experimentato încă, deşi mi-aş dori. Am 15 ani, dar mai este timp destul, viaţa abia a început.

| ḭṆḠḕṙḀṠ a răspuns:

La varsta de 12 ani cu adevarat, dar nu sa ma...cu el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

14 anishoriwinking