| Andreeasweet a întrebat:

Cum a fost pentru voi primul sarut? Cel mai frumos raspuns primeste fundita:*

Răspuns Câştigător
| Prigatdevisine a răspuns:

Minunat! Aveam 13 ani, el avea 17. Eram amandoi la un banchet, eu nu prea il suportam, adica nu aveam tangente cu el, doar ne salutam si atat. Eu m-am dus intr-o camera sa-mi verific geanta si el m-a urmarit, a venit prin spatele meu si m-a sarutat! Vreau sa spun ca am ramas blocata, m-am topit toata laughing love struck Dupa el a inceput sa o dea in vrajeli cu mine, sa fim impreuna, eu il respingeam dar dupa vreo saptamana ne-am combinat. Vaiii

10 răspunsuri:
| BloodyBlade a răspuns:

Ma bucur ca ai pus aceasta intrebare.Era o seara minunata...Noi 2 nu eram impreuna.Eram o gasca iar el a propus sa ne jucam pitulusul si a vrut sa vin cu el.Eu am zis ca vin fiindca a spus ca vrea sa-mi spuna ceva important.Am mers asadar in acea,, ascunzatoare", unde era liniste si racoare(fiindca era vara si seara pe la 11)si a spus ca s-a gandit mult si ca ar vrea sa stea cu mine deoarece el asteapta clipa asta de 1 an( ca si mine ne placeam reciproc de 1 an). Apoi s-a aplecat spre mine incat i-am putut simti respiratia pe gatul meu si m-a sarutat salbatic si pasional!love strucklove strucklove struck

| eXtreme21 a răspuns:

Mie mi-a placut foarte mult, am avut un sentiment foarte placut, namaintalnit pana in acel moment. Fata avea niste buze foarte dulci..inca imi amintesc in detaliu.

| Prigatdevisine a răspuns:

Multumeeeesc pentru funda! >big grin

| Prigatdevisine a răspuns:

Raspunsul meu era mai luuung big grin dupa "Vaii. " mai spusesem niste lucruri dragute love struck dar nu stiu de ce nu mai apare sad

| raluca250 a răspuns:

Acel sentiment nu se poate explica prin cuvinte

| MasterSpirit a răspuns:

Primu sarut il ti minte pana cand dai de anumita partenera sarutandu-se cu altul laughing

| Ucenicul a răspuns:

Primul sarut nu il poti uita niciodata parerea mea. eram cu ea si ne plimbam. eram impreuna de o saptamana si eram timizi aman2. cum ne plimbam mi-a sarit in brate si atunci am simtit buzele ei moi :X. Pot sa spun ca datorita ei acum sunt pupacios laughing.

| denisauchiha a răspuns:

Primul sarut a fost cam cel mai placut lucru de pana acum.Fiecare atingere a partenerului paraca era jocul prin flori ale micilor fluturi. Adoram fiecare secunda din sarut pentru ca era magica. O liniste deplina se asternea peste mine, parca nimic rau nu exista love struck intr.un cuvant: mirific love struck

| chocolatecoveredcandy a răspuns:

A fost foarte scarbos si naspa.