| Alesssiiia a întrebat:

La cati ani ati avut primul sarut. love struck
Si unde, cel mai frumos raspuns primeste funda.
:X

28 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

La 4 ani jumate.
In gura

| haka a răspuns:

La 14 ani pe o banca din parc la lumina lunii.cel mai frumos moment

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai m-am sarutat cu o fata la 15 ani si a fost un moment in care nu am mai simtit nimic decat sarutul. Ahh ce vremuri... si acum suntem impreuna avem si copii big grin funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 15 ani si nu am avut pana acum primul sarut. Astept fata potrivitabig grin

Răspuns utilizator avertizat
| danielcoman32 a răspuns:

Toate saruturile sunt frumoase, fiecare are farmecul si povestea lui

| k4Zy a răspuns:

La 14 ani, seara, pe plaja de la Eforie Sud eram intr-o tabara si ne jucam 21 pe pedepse si a primit cea mai buna prietena a mea pedeapsa sa ma sarute:X A fost foarte frumos apoi, am avut o relatie cu ea timp de vreo 4 luni dar am zis ca e mai bine sa fim cei mai buni prieteni big grin Ea imi stie toate secretele si eu ei de cand eram in clasa I pana acum:X:X

| Darkangelzn a răspuns:

La 12 ani in gara pe banca era toamna frunze galbene si rugini pe jos un momeent de neuitat a fost cel mai frumos moment din viata mea cerul era albastru fara nori fata(ce mai buna prietena a mea) a venit la mine si ne-am sarutat vreo 5 minute in continu si de atunci numai zile bune am avut. Funda happy happy happy.

| Deeeni a răspuns:

La 12 ani :X A venit un preten de al meu in parc fara sa stiu eu tongue. Eram cu o prietena si aceea prietena a planuit tot si cand m-am trezit cu niste maini la ochii spunand ''cine este'' laughing
Apoi ne-am pus pe o banca si ne-am sarutat :X Atunci am avut primuls i cel imi frumos sarut din viata mea big grin

| Alesssiiia explică:

Fratilor, ma refer la un sarut cu persoana iubita, nu cu mama, nu cu tata, nu cu invatatoare... laughing

| biutza1997 a răspuns:

La 11 ani eram cu mai multi prieteni la adevar si provocare pe un camp plin de floricele a fost extraordinar de frumosnu o sa uit niciodata acele momente frumoase. dai funda? puppy dog eyes

| Daria461 a răspuns:

La vreo 8-9 ore dupa ce m-am nascut cu tata pe obraz!

| Alesssiiia explică (pentru Daria461):

Ma refer la un sarut, cu persoana iubita.
Daca esti copila, nu mai intra la "Dragoste si sex"
laughing

| Daria461 a răspuns:

Bine cum zici tu la11 ani la o petrecere

| InghetataVerde a răspuns:

La 12 ani jumate, pe banca in fata casei, erau de fata toti prietenii, dar nu erau atenti la noi.A fost dragut.

| Rock_Andreey_1990 a răspuns:

La 6 ani cu invatatoarea

| Camy2787 a răspuns:

Pai....Prietenul meu stia ca nu stiu sa sarut a spus ca va avea rabdare cu mine. Pana intr-o zi cand m-am saturat sa ma tot feresc de momentul asta. straight face Deci eram in fata gradinitei cu mai multi prieteni de ai nostri. Eu m-am pus jos langa gardul gradinitei, iar el a venit sa stea la mine in brate. happy Dupa 2 min se ridica la mine imi cere un pupic. I-l dau dupa se ridica imi mai cere unul laughing atunci in mintea mea am zis gata. trebuie sa il las sa ma sarute laughing) totul a venit de la sine. happy

| Camy2787 a răspuns (pentru Camy2787):

A si la 13 ani laughing

| IuliaaMihaela a răspuns:

Mai-mai cati "plin de experienta" pe aici. Eu am 14 ani si nici acum nu am avut primul sarut (si nu pentru ca nu imi pot face un prieten). Nu inteleg de ce toata lumea se grabeste... adica la 11-12 ani? ce stiti voi atunci.

| 000b a răspuns:

La13ani,intr-o seara de vara, in fata biserici pe o banca, cerul era plin de stele si luna plina.pentru o clipa simteam ca plutesc... aveam un gol in stomac...happy

| danafoxy a răspuns:

La 11 ani intro poienita

| SorryImLate a răspuns:

16 ani. El trebuia sa plece acasa cat mai curand, si mie tot mi-era rusine sa-l sarut. Dupa ce am facut vreo 3 ture in jurul scolii, s-a oprit la intrarea elevilor, s-a asigurat ca toti au plecat, si m-a sarutat. Dup'aia am observat ca se uita portarul la noi. laughing

| nikolleella a răspuns:

La 11 ani, intr-un parc...

| Cookie94 a răspuns:

La 18 ani, acasă la el. happy