| danielacs a întrebat:

Cum a fost,, prima data,, la voi? Ca la mine nu a fost asa fain si as vrea sa stiu daca sunt sau nu singura la care a fost, dureros rau rau,, worried

Răspuns Câştigător
| lays a răspuns:

La mine. m-a durut in dracirolling on the floor. si nu a trecut durerea aia infernala decat dupa foarte multe contacte...straight facestraight face

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

A fost foarte dureros si cu sangerare abundenta. Dar in acelasi timp emotionant, placut, interesant si mi-am dorit foarte mult sa se intampla si data viitoare.

| cretzufinish a răspuns:

Nu m-a durut deloc. Am avut noroc de partener. Insa in legatura cu momentul in sine a fost un fiasco, pentru ca imi era frica si parca eram impietrita, nu stiam ce sa fac laughing

| 2696 a răspuns:

Ciudatlaughing) mai mult m-a facut sa rad experienta deoarece aman2 nu aveam experienta...si nu m-a durut asa demultbig grin suna ciudat dar daca te masturbezi mult inainte de a-ti incepe viata sexuala nu te mai doare asa mult prima oara

| danielacs explică:

Credeam ca doar la mine a fost naspa...big grin Dar nu as mai vrea sa mai fiu niciodata virgina tongue Daca stiam ca o sa ma doara asa de rau (mi-au dat lacrimile de durere )cred ca nu ma mai dezvirginam niciodata big grin

| TzuTzu_2341 a răspuns:

Nu esti singura! 100%
laughing sa nu faceti ce-am facut eu laughing blushing