| Bebiitzsa a întrebat:

Cum a fost prima dragoste pentru voi?hee hee

11 răspunsuri:
| forever4you a răspuns:

Stresanta dar oarecum frumoasabig grin hello prima dragoste nu se uita niciodata o simt si-acumwinking

| Baby a răspuns:

@ forever4you : Foarte adevarat.
prima dragoste pentru mine cel mai tare sentiment, insa ma mai bantuie si acum si nu e prea bine.sad

| Patry a răspuns:

Nu am avut-o.

| ciupyx a răspuns:

Mai putin intensa ca a doua big grin

Răspuns utilizator avertizat
| babyblue a răspuns:

I'm still waiting for her...

| nikol1 a răspuns:

La mine prima dragoste a fost p l 15 ani.era dragoste copilareasca dar nu se uita niciodata, a fost cea mai frunoasa perioada din viata mea, neam despartit cu toate ca ne iubeam si poate ca si acu mai sunt sentimente dar nu se mai poate. am ramas cei mai buni prieteni. iubirea copilareasca este cea mai nebuna, sa fugi de aksa sa te intalnesti, sa te intalnesti p ascuns, sa faci tot felul de chesti nebunesti.crying imi este dor de vremurile alea si de toata copilaria.

| daiannna_9951 a răspuns:

Prima dragoste...pff nu cred ca o poate uita nimeni frumoasa si de neuitat... prima dragoste e singuru lucru la care ma gandesc cu drag de fiecare data!

| MyTzZy a răspuns:

Pai a fost cu fluturasi in stomac, tremurat dar totusi cel mai frumos sentiment:X:X De neuitat si foarte speciala.:X Inca sunt prietena cu baiatul respctiv si el o sa fie mereu cineva special pentru mine:X:X

| DaughterOfDarkness a răspuns:

A fost ceva ce nu am uitat niciodata si nici nu voi uita. Am ramas prietena buna cu baiatul si mereu va avea un locsor special in inimioara mea.
Cand il placeam, cand ma uitam la el simteam parca [virgula] ca zbor, nu-mi puteam lua ochii de la el. Era ca un inger adus pe Pamant pentru mine. Dar acum nu mai simt acelasi lucru pentru el, simt asta pentru un alt baiat, care are si va avea mereu un alt locsor special in inima mea.

| TheBestLife a răspuns:

Copilareasca!