| OanaG a întrebat:

Crede-ti in dragoste la prima vedere?:X

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
18 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Cred in dragoste la prima vedere si primul cuvant!

Răspuns utilizator avertizat
| OanaG explică:

@giuly : Perfectionisto laughing, crezi ca numai eu gresesc mai frustrato.

| Jadis a răspuns:

Da

| Atotstiutorul a răspuns:

Vrei sa mai trec prin fata ta

| Deea a răspuns:

Cu siguranta

| DevilLife a răspuns:

Da! Si nu spun asta aiurea, ci pentru ca relatia mea asa s-a infiripat.

| Freaky a răspuns:

Nu

| dienutzza_5627 a răspuns:

Da

| MaliceThemen a răspuns:

Da :X am si trait momentul big grin

| gemeni6226 a răspuns:

Da cred pentru ca am avut parte de ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu cred in dragoste la prima vedere...deoarece dragstea mea e chiar la prima vedere

| Claudio a răspuns:

Nu! eu doar o simt

| LostSoledxd a răspuns:

Da.

| AnnaMaria95 a răspuns:

Hi boys! Caut baieti din constanta sau din apropiere dornici de sex! normal, oral si anal. Va astept!

| argjdnrirg a răspuns:

Cu sigurantawinking

| micutulshaolin a răspuns:

Pai depinde... apropo ai un nume dragut. cel putin mie imi place!