| nicusor123 a întrebat:

Ce este prima dragoste?

Răspuns Câştigător
| Yasemyn a răspuns:

Buna!
Prima iubire nu se va uita niciodata, iti va ramane mereu in suflet si in minte. Prima iubire nu se uita niciodata pentru ca ai avut multe de invatat de la ea: ai invatat cum este sa iubesti, cum este sa suferi, ce inseamna gelozia, bucuria, tristetea, cum te bucuri de fiecare clipa petrecuta cu persoana iubita, cum timpul ti se pare ca trece mult mai repede cand esti cu el, cum acea persoana te face sa ai incredere in tine, cum te consoleaza si te linisteste atunci cand ai o problema, cum uiti de tot cand esti in preajma ei happy

Prima iubire nu se uita, undeva acolo in suflet continua sa existe o ramasita din ea. Odata ce s-a terminat iti va aduce intodeauna aminte care a fost motivul care a dus la sfarsitul ei. La urma urmei, ceea ce simti este de fapt un gust am-ar lasat de ceva care odata obisnuia sa fie frumos happy

Bafta kiss

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pentru fiecare e diferit, personal pentru mine a prima prostie a mea de a crede intro femeie cu adevarat

| neutrino a răspuns:

Prima mare fericire pe care nu o vei uita niciodata.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Prima greseala a vietii in general. Frumos? Da. Insa nu prea mult. Va mai urma una si tot asa pana cand greselile te vor duce la persoana potrivita.Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| Pricked a răspuns (pentru PrazPrăzescu):

rolling on the floor
incearca sa nu ma mai faci sa rad, sufar

Răspuns utilizator avertizat
| Pricked a răspuns (pentru PrazPrăzescu):

Nu te-as putea refuza. ^^

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru PrazPrăzescu):

Uite ca ion se fereste si prazul cade! rolling on the floor

| Daydream a răspuns:

Cea mai frumoasa chestie posibila.