| laura14 a întrebat:

Cum a fost prima experienta sexuala? la ce varsta

3 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Îţi dai seama că întrebarea ta este una personală şi că nu vei primi mari răspunsuri, nu?

| DNSK a răspuns:

E noaptea de inviere pentru Dumnezeu, da ganditi-va macar acum la altceva decat sex! si u traieste-ti copilaria mah fata!

| Deedeek a răspuns:

Prima mea experienta sexuala am avut-o la varsta de 1 secunda. Ieseam din mama, cand bilutele mi s-au incolacit in jurul cordonului ombilical, strangand atat de tare incat primul meu sunet n-a fost "uaaaaahcrying" ci "oh, god:X". Apoi, dupa multi ani, istoria s-a repetat. Eram inchis in baie, lovindu-ma cu coatele de faianta, uitand ca am omis sa incui usa dupa mine, cand mama a intrat sa-si faca nevoile. Acolo, sunetul scos a fost "uaaaahcrying" in loc de "oh, god!:X". Paradoxal, nu?