| MiKiDuTzZz a întrebat:

Cum a fost prima voastra experienta sexuala si la ce varsta? happy

Răspuns Câştigător
| LaMisto a răspuns:

Pai la 16 ani si o luna si a fost f dureros :-s...apoi...traiasca "sfanta p.la"laughing))

6 răspunsuri:
| albastrel a răspuns:

Pe la 16 ani jumate. dureroasa si. atat!

| andalu a răspuns:

La 15 ani, nu mi-a placut si asta pentru ca am facut-o pentru ca stiam cat isi doreste prietenul meu.sa zic asa, a fost. un compromis happy

| Sniper a răspuns:

La 15 ani. I'am dato o data, si dupa aia nu am mai lasat-o toata seara...

| m0nica a răspuns:

Nu a fost laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am spus ieri Bunicului ca era mai mare ca mine si prima data a durat un minut dar am avut noroc ca avea tipa experienta dupa care nu mai scapa de mine in timp ce nici ei nu-i prea placea...

| liubuska a răspuns:

Totul a fost super, chiar nu ma asteptam la asa ceva! caredeam ca va fi dureros si bla-bla-bla, dar a trecut bine! aceasta a fost la 17ani)))