| xulescu000 a întrebat:

Cum a fost prima experienta sexuala?

Răspuns Câştigător
| Gicoboy a răspuns:

Foarte tare. de cateva saptamani eram cu mainile in pantalonii celuilalt si cand am avut prima ocazie si locul potrivit am aruncat toate hainele de pe noi. Amandoi eram virgini. Am pus pen la intrare si l-am impins usor inauntru. Nu ne-am mai putut oprii apoi happy o faceam tot timpul peste tot.

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Foarte personala si deosebit de intima.
happy

| Aylee a răspuns:

Pai a fost.

| Ivanovicius a răspuns:

Acest lucru nu se poate exprima in cuvinte prea bine... Trebuie sa incerci ca sa stii cu adevarat. Bafta!

| crystynyca960 a răspuns:

A fost extraordinar de frumoasa

| GeaninaGeani95 a răspuns:

Foarte faină. Încearcă, ce mai aștepți? Trebuie s-o simți pe pielea ta. laughing)