| Ingerash_1940 a întrebat:

Cum a fost prima relatie de dragoste?

7 răspunsuri:
| BlueHusky a răspuns:

Daca o vad cu ochii de atunci ExTrAoRdInAra daca o vad acum PrOsTeAsCa.

| Dolly_2428 a răspuns:

1 an jumate aproape 2 sigh oricum de neuitat am invatat sa iubesc, sa pretuiesc cu adevarat. straight face

| Dreamin a răspuns:

Foarte Frumoasa.ma invatat ce este dragostea adevarata si m-a invatat sa vad lumea altfel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lunga de vreo 7 ani tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deja imi bate inima cu putere laughing.
Prima relatie de dragoste? Doua saptamani superbe, care nu le regret. Tipul era cu adevarat special.

xoxo, didi

| cleodenilede a răspuns:

Prima mea relazie de dragoste s-a intamplat afara.
Ploua iar un baiat de nume Justin nu Justin Bieber s-a indragostit de mine si nu mai rezista asa ca m-a luat in brate si m-a sarutat si ploua
Sti ceva sa te saruti afara cand ploua ie un lucru fuarte romantic

| timonpumba a răspuns:

Pay...super.putin miera frica... tare eram beat xD