| Jameson a întrebat:

Cum a fost prima ta relatie de dragoste?

4 răspunsuri:
| dincolodevise a răspuns:

Prima relatie a fost una cu multe certuri, despartiri si impacari. nici nu cred ca o pot numi o relatie de dragoste.a fost doar o relatie.il iubeam.asa ziceam.dar eram prea mica sa-mi dau seama ce e aia iubire.

| yvren a răspuns:

Prima mea relatie de dragoste a fost superba.ca un vis.dar din pacate s-a terminat tragicsad

| Crazyfish a răspuns:

Frate,mi-a luat tot sufletul.
Si, inca-l mai tine...

| blondinata14 a răspuns:

Prima mea relatie a fost cand eram eu in clasa a 5 a. Pot sa zic ca a fost o relatie serioasa, pentru ca a durat 2 ani si 8 luni. A fost o relatie cu multe clipe frumoase dar si certuri.Parca ne doream sa ne certam numai pentru momentele in care ne impakam. Dar ne-am despartit din cauza unei tipe cu doi ani mai mare decat mine care era in clasa cu baiatu asta iar ea era inebunita dupa el. El s-a lasat sedus de ea si.s-a despartit de mine pentru ea ca dupa doua luni sa se intoarca inapoi la minestraight face.