| mermadia a întrebat:

Cum a fost prima vizita la ginecolog? pentru virgine.

Răspuns Câştigător
| myworldis5784 a răspuns:

Nu nu mi-a fost jena stii de ce?
pentru ca un barbat nu e o femeie el stie ce are de facut si o face bine, el e mult mai serios si mai atent

12 răspunsuri:
| theodoraafi a răspuns:

Prima data nu am stiut ce ma astepata. am avut un pic emoti dar mi-au trecut...
oricum era un tip nu o tipa blushing

| Eu4EverX a răspuns:

Pai am fost cam pe la 12 ani... aveam o mica infectie. A fost un scurt control doctorul a luat putina secretie dupa care am primit niste medicamente.

Recunosc mi-a fost foarte frica si rusine prima data dar mi-am dat seama pe urma ca nu avea rost sa imi fac atatea grijihappy

| Pintican_Daniel_1970 a răspuns (pentru Eu4EverX):

Daca ti-a fost frica trebuia sa mergi insotita de tata...

| myworldis5784 a răspuns:

Myrazvy. daca nu stiai orice fata, femeie, virgina sau nu trebuie sa mearga la ginecolog 1 data pe luna, si vreau sa iti zic adina ca nu a fost atit de rau cum ti se pare, e ok. te intreba cind ti s-a inceput ciclul si daca e regulat, cu dureri sau nu.in rest daca esti virgina nu iti face consultatie de genul (stii tu ca la fetele ce numai sunt virgine) si e chiar ok.
Mergi fara grija daca te porneai!
bafta

| myworldis5784 a răspuns:

Nu trebuie sa ai probleme ca sa mergi la un ginecolog si fara ele trebuie sa te duci, ca doar e sanatatea ta si fara stress ca eu prima data am mers la un barbat ginecolog si cum credeti ca mi-a fost?
de-atunci numai la barbati ginecologi merg.isi cunosc meseria

| myrazvy a răspuns:

Ce dracu sa caute la ginecolog?

| myrazvy a răspuns:

Da am inteles, dar daca nu ai probleme de ce e nevoie de ginecolog? poate adina are vreo problema dar ea nu specifica nimic.

| myrazvy a răspuns:

Atunci ma bucur pentru tine.

| mermadia explică:

Cum asa? se poate x((

| mermadia explică:

Pai am fost si eu si vroiam sa vad cum s-a intamplat si la voi.si m-a si consultat! a fost... ok!

| mermadia explică:

Myworld, nu ti-a fost jena la barbat ginecolog? nu cred ca as avea tupeul necesar pentru ASTA!

| mermadia explică:

E normal sa ai probleme chiar si daca esti virgina.crezi ca daca esti, te scuteste de neplaceri? x((