| anonim_4396 a întrebat:

Cum a fost prima voastra experienta sexuala? La cati ani ati avut-o? V-a durut? Ce metode de protejare ati folosit?

5 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Dezastru.A fost reusita dpdv.sexual dar dezastru a fost ca am descoperit ca sexul n-are nici in clin nici in mineca cu iubirea.Ma scufundam in ceva cleios ca o apa care te cuprinde si din care oricit te zbati e imposibil sa mai scapi.Ba,cu orice zbatere, nu vezi decit ca te scufunzi mai tare.

| LoveForShania a răspuns:

Buna!
Bineinteles, prima oara nu a fost foarte placut, pentru ca este dureros pentru o fata. Dar pentru mine nu a fost foarte dureros, deoarece am facut sex cu pers iubita, si stiam ca este alaturi de mine, si a avut rabdare cu mine :p
Anul acesta, in fine, implinesc 17 in septembrie :p
M-a durut, dar nu foarte tare, a curs sange, ca la orice alta fata, si m-a durut. Conteaza mult sa fi relaxata.winking
Prezervativ. :p Si daca s-ar fi rupt prezervativul [ dar nu s-a rupt ], luam pilula a doua zi :p

Eu cred ca nu mi-am inceput viata sexuala la o varsta foarte frageda, am aproape 17 ani.winking
Fata de altele care isi incep viata sexuala la 12-13-14 ani, este o diferenta. Eu mai am un an si sunt si majora. Dar ele mai au vreo 5 ani.winking

Cand iti incepi viata sexuala, conteaza mult sa ti-o incepi cu pers iubita, la momentul pregatit, cand esti pregatita atat fizic cat si psihic.
Am vazut pe TPU ca multe de 12-13 ani spun ca sunt pregatite sa faca sex, psihic. dar fizic nu! Nu sunt dezvoltate in totalitate!
Esti dezvoltata in totalitate pe la 15-16 ani. happy
Si 14 ani este repede! Mult prea repede!winking

| Angelofdarkness862 a răspuns:

La 16 ani. Ma bagat o colega in toaleta la fete si de acolo stii u rolling on the floor eram de servici pe scoala cu ea rolling on the floor a fost o exerienta interesanta

| Sarraa a răspuns:

Nasoala.18 ani.Da. Nici una

| bombonica_8138 a răspuns:

Pai la 3 ani.nu deloc m-am simtit il al noulea rai.si pentru protectie am folosit badigarzii de la kanal d de la ochii din umbra.laughinglaughinglaughing