| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a întrebat:

Cum a fost primul sarut din viata voastra?

as vrea sa aud cat mai multe pareri

iar la cel mai bun raspuns dau fundita :X

Răspuns Câştigător
| Any_2443 a răspuns:

Primul sarut la fost la 13 ani jumate.
Baiatul cu care m-am sarutat nu stia ca eu nu ma mai sarutasem desi nu si-a dat seama. Mi-a placut mult.
Dar cel mai frumoas sarut l-am primit de la un baiat de care imi placea de mult timp si credeam ca nu am nici-o sansa cu el dar intr-o seara m-a luat prin surprindere si m-a sarutat acela fiind cel mai frumoas sarut din viata mea mult mai frumos decat primul saruthappy

13 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Formidabil! Din pacate al doilea nu a mai fost la fel. straight face
Nu am mai simtit asa ceva niciodata, pana m-am intalnit cu sotia mea, cu ea doar am mai simtit ceva asemanator. Eu am acum 33 de ani si ne-am cunoscut in urma cu 6 ani.
I-am vb de casatorie la 2 luni dupa ce ne-am cunoscut, dupa 4 si-a dat si ea seama ca eu vb serios si la 8 luni ne-am casatorit! big grin
Acuma asteptam primul bebe.batting eyelashes

| anonimaa a răspuns:

Doamne cred ca am citit peste 30 de intrebari din astea numai in ultima luna!
a fost frumos logik happy

| devilll a răspuns:

Umedtongue

| Beiibby a răspuns:

La 14 ani...cu baiatul care imi placea nespus de mult dar care nu credeam ca il interesez dar desi stateam cu teama ca nu stie sa sarut el nici nu si-a dat seamahee hee a fost primul si cel mai frumos :**:
take care!

Răspuns utilizator avertizat
| pissy_3104 a răspuns:

Pei primul meu sarut a fost la acel joc"fantanita" si afost foarte taree! acel baiat imi placea de multt timp si el pe mine dar nu ne-am dat seama...`dupa ke ne-am sarutat prima data... m`a chemat intr-un colt si iar ne-am sarutat! acum sunt impreuna cu el si ne iubiiim foarte mult!love struck

| weedini a răspuns:

Primul pupic a fost la 4-5 ani.eram GIGOLO in gradinitalaughing. si acum mai tin legatura cu fetele.

| smecherita_4821 a răspuns:

Pai... pentru inceput imi era teama dar fara sa-mi dau seama prietenul a venit la mine si m-a luat prin surprindere desi era primul sarut am simtit ceva minunat in suflet el nu stia ca e primul dar nici nu a aflat.

si la inceput inainte de a ma saruta cu cineva ma gandeam ca e greu adica rusinos dar nu e asa, depinde si de sarut daca saruti cu limba e ceva mai special si apare cam pe la al doilea sarut

sper ac te-am ajutat

fundita?

| Creioane COlorate:)) a răspuns:

La 11 ani...super...emotii dar a fost super ok

| pisikutza ta a răspuns:

La 14 anisori

a fost super mai ales ca baiatul nu stia ca e primul si a mers bine a zis ca sarut super si mie mi s-a parut ok a fost super
fluturasi n stomac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai a fost inainte cu cateva zile sa fac 14 ani de la un baiat mai mare ca me cu vreo 3ani sj mie imi placea mult de el (el nu stia asta) sj intr-o seara am ramas decat eu cu el sj a venit langa me sj m-a sarutat dar din pacate dupa cateva saruturi s-a terminat tot mie mi-ar fi placut sa continue cu o frumoasa relatie xcum mi-a placut sj nici nu si-a dat seama ca era pentru prima data cand sarutamlove strucklove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul meu sarut a fost la 13 ani.
Era de ziua mea, cand ne-am decis sa jucam 'Urmatoarea carte' pe porunci asa, mai comice. Un coleg stia ca-mi place de o fata care se afla in joc, si atunci a vazut cartea urmatoare si a facut el o smecherie astfel am picat cu ea sa o sarut.
A fost placut, nici acum nici peste 30 de ani nu o sa-l uit, fiind cu una din fetele care si acum imi mai cutreiera mintile, iubita mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost foarte mitjo am simtit flutii in stomak si el nu jia dat seama ca nu mai sarutasem p nimenitongue:X:X