| DeeDee_4511 a întrebat:

Cum a fost primul sarut french si la ce varsta s-a intamplat big grin?

9 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Primul meu sarut.hee hee.La 14 ani.in fata unei chestii,nu am mai fost de mult prin zona aia si nu stiu ce e de fapt.laughing.Pai a fost pe neasteptate chiar daca ma asteptam cam in ziua aia sa se intample nu ma asteptam sa fie chiar atunci.La inceput am avut emotsii adica inainte de acel moment,dar dupa ce m-am intalnit cu tipu' cu care eram nu mai aveam nici un stres.Si nici atunci cand m-am sarutat nu mai aveam nici o problema.Plus de asta exact in seara aia tipu' cu care eram i-a spus prietenului meu cel mai bun,care prin coincidentsa era si prietenul meu cel mai bun laughing [i-am cunoscut in acelasi timp si ne-am intseles bine],ca dintre toate fetele cu care a fost [si aici vine bomba,chestie neasteptata] eu l-am sarutat cel mai bine.rolling on the floor

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

La14/Cu un vânător de inimi.

Răspuns utilizator avertizat
| Andreea3219 a răspuns:

Primul meu sarut french a fost primul meu sarut cred ca a fost cu primul baiat la care am tinut. Imi amintesc ca am iesit cu clasa in parc, era ultima zi de scoala si sarbatroream, si a venit si clasa respectivului in parc cu noi. E si acolo m-a luat el de mana si mi-a spus ca ma place bla.bla...bla. si m-a sarutat, desigur cele 2 clase(cam 40 de copii in total) se ascundeau prin tufisuri si ne priveau, dupa ce ne-am sarutat, nebunii au inceput sa ne aplaude si uite asa ne-am trezit aplaudati de toata aleea, a fost f frumos :X:* te pup

| SoRandom21 a răspuns:

La 13 ani...

Pai... Eram pur si simplu pe o banca, stateam imbratisati si nu stiu cum si nici de ce am tinut gura deschisa, initial nu stiam ce sa cred, nu stiam ce se intampla de fapt, nu stiam nici cum ma simt laughing
Vreo 30 de minute dupa aia ma simteam aiurea si ma gandeam ca e naspa si nu stiu cum aveam sa ii spun
Dupa acele 30 de minute am realizat ca a fost foarte tare si ca de fapt a fost doar o autosugestie laughing

| FreakzoO a răspuns:

Mh.pe la 13 anii big grin a fost.frumos

| IIIx333III a răspuns:

Pai, primul meu sarut a fost acum cva timp. Eram cu o colega afara si cu iubitul meu. Eu am 12 ani jumatate si nu m-am mai sarutat pana atunci, dar el are 14 si a mai facut-o de cateva ori. A fost foarte sincer. Adica... noi ne spunem totul, suntem cei mai buni prieteni.
Asa ca i-am spus [pentru ca se ruga de mine] ca e ok, si ca ne putem saruta. Asa ca el a venit spre mine plin de emotii, dar nu m-a sarutat. Cand vroiam sa il sarut nu puteam, pur si simplu imi era rusine, si il luam in brate si incepeam sa rad. Dar, dupa vreo 15 minute, ne-am sarutat. M-am speriat cand am simtit limba lui in gura mea Asa ca m-am dat in spate si am spui ca ii ajunge. Acum deja suntem "avansati" laughing. Este minunat sa saruti daca iubesti acea persoana!:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 12 ani adica acum 2 saptamani. A fost Minunattongue

| altul05 a răspuns:

La 13 ani, a fost fain big grin