| Olaru_Andreea_1991_R4oV a întrebat:

La ce varsta ati avut primul sarut si cum s-a intamplat?

Răspuns Câştigător
| lovecats123 a răspuns:

Aveam 15 ani. Eram o fata timidă pe atunci. Școala mea organizase o tabăra la mare. O tabăra de 3 zile. Acolo,am cunoscut un băiat. Era genul de băiat rău cu multe admiratoare, arăta bine însă eu nici nu visam la el. Părea atât de arogant. Ei bine,doar părea fiindcă intuiția mea dăduse greș,din fericire. Încet am inceput sa il cunosc,mi am dat seama că aparențele înșală. Iubeam felul în care vorbea cu mine,felul în care mă privea. Uneori ne plimbam pe plaja, Vorbeam despre visurile noastre,despre trecut... Eram prea orbi să trăim prezentul. Vedeam in el o slăbiciune aparte. Avea un suflet bun. În ultima seară,s-a făcut un foc de tabără,toți cântau și spuneau povesti, cerul era plin de stele. Am simțit că vreau să fac o plimbare, să fiu doar eu și marea. Dar El a insistat să vină cu mine. Ne-am pus pe nisip și orice am constelațiile, îmbrățișați. Apoi m-a privit în ochi și mi-a zis,, s-ar putea sa fac greșeala vieții mele dar trebuie să îmi ascult inima". Mi-am dat seama din prima ce urma să se întâmple, primul meu sărut. Eram copleșită de emoții. Am închis ochii și m-am lăsat călăuzită de el. A fost primul sărut, cel mai stângaci din viața mea dar nu il voi uita niciodată.

| Axys a răspuns (pentru lovecats123):

Frumoasa poveste happy

5 răspunsuri:
| Daniel9988 a răspuns:

La 18 ani happy La o intalnire pe malul mariihappy

| Xdreaper21 a răspuns:

13 ani
o fata pe care o placea ma placea si ea iar eu smecherul din carpatii engleji (stiu ce tocmai am scris) i-am zis ca o plac iar ea la fel am intrebat clasic daca vrea sa imi fie iubita (pe atunci nu eram la fel de inspirat in a cere unei fete sa imi fie iubita) si vine un prost si imi arunca cu o petricica il prind ii dau un cap in gura si dupa am vazut ca ii fracsu la aia imi cerui scuze si ala se ridica si imi dadu un cap in gura de ne-am si pupat( matei daca te citesti asta sper ca inca te doare
Dar cred ca asta nu se pune deci zic primul meu sarut cu o fata bine cred ca nici ca mi-a dat un cap in gura si ne-am sarutat fara sa vrem nu se pune
Ok hai ca incep
La 14 ani
Cu fata din cealalta poveste si noi ne pupam lung pe obraz iar ea arata extrem de bine dar eu nu aveam tupeu ca miera ca taicasu nu o sa ma mai lase sa o vad (acu in 20 de zile fac 18 ani si am avut o iubita care tatal ei ma batea de muream daca ma vedea ca o sarut pe buze)
Iar un coleg mo strigat cat ea volinea sa ma sarute si eu am intors capul iar atunci am avut primul sarut (mai e un mic detaliu cea mai buan prietena a ei mo impins oleaca ca era un spatiu mic intre noi inate sa ne sarutam)
A da si daca citeste acea fata asta salut bianca

| liliana77any a răspuns:

Aveam 17 ani si eram la mc a fost ceva neasteptat.

| YourQueen a răspuns:

La 13 ani
Eram pe holul scolii si am dat sa imi pup iubitul pe obraz iar el si-a intors capul