| Luissa123 a întrebat:

La ce varsta ati avut primul sarut? si cum, unde s-a intamplat
(din curiozitate)

9 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

La 16 ani, dar cred ca mai mult era curiozitate, pentru ca adevaratele saruturi au fost mai tarziu cu cel care imi devenea sotblushingblushing

| BRG a răspuns:

Am 34 de ani anul viitor, și încă nu s a întîmplat, aștept persoana care mi va devenii soție.

| TrupFaraSuflet a răspuns:

La 15 ani...s-a intamplat in parc (spre mirarea mea), cu o fatalaughing
Cand a auzit mama, era sa lesinelaughing

| Yoana3 a răspuns:

Inca nu mi s-a intamplat dar abia astept acel moment :X

| FanMJJ a răspuns:

La 15 ani, s-a intamplat acum o luna, in blocul unde locuieste ea :d

| joe2011 a răspuns:

12,in curtea scolii, din pacate nu a fost cine stie ce relatielaughingtu?

| Alexissss a răspuns:

13 ani happy Cu 2 luni in urmabatting eyelashes Pai cand venise la mine si cum stateam si vorbeam m-a sarutat :X Ii o senzatie incredibila happy

| EnnY a răspuns:

La 14 anilaughing. S`a suit pe un munte de zapada si m`a chemat langa el si m`a sarutat si eu am cazut pe spatelaughing). jenaaant. s`a intamplat pe 10 februarielaughing).

| xxXbybyXxx a răspuns:

Pai.primul meu sarut a fost grozav! era un baiat de care imi placea mult. mergeam impreuna la o onomastica.si acolo am inceput sa ne tot tachinam (ne gadilam, ne loveam din joaca, ne murdaream cu tort etc) apoi am iesit amandoi afara si ne-am asezat pe o banca cu inca o fata. muzica se auzea foarte tare asa ca nu vorbeam intre noi. aveam 13 ani rolling on the floor)) atata am si acum.si cum spuneam, nu vorbeam intre noi. fata acea plecase si am ramas singuri. si a inceput o melodie de dragoste. si am inceput sa ne sarutam. am vazut si o stea cazatoare! da proasta de mine si-a dorit un 10 la mate rolling on the floor)). dar ca si orice basm. era seara si dupa ce am fost impreuna vreo,
3 ore, eu am plecat fara sa ii spun. a doua zii cand m-am dus inapoi era acolo! si iar am inceput sa ne sarutam dar eu ma plictisisem de el asa ca am plecat ca doi necunoscuti.