| RatonuCuteBoy09 a întrebat:

Cum a fost primul sarut? Oarecum sunt cu o fata si cum abordez sa p sarut si ce fac dupa ce sarut laughing?

11 răspunsuri:
| Damian a răspuns:

Te prinzi imediat cum e cu sarutu, dupa o ceri de nevasta

| andradat a răspuns:

Ai incredere in tine ca totul va fi oke! Cum a repetat anonim sub mine de 74317347 de ori, trebuie sa fiti singuri in primul rand. Daca ti'e mai rusine sau asa poate sa fie si seara, sa dea un mic aer de romantism. O tii in brate ii faci prin paar depinde care sunt preferintele ei. Si o saruti! pur si simplu, totul vine de la sine nu exista tehnica nu exista nimica. Iti misti limba prin gura ei si te joci cu limba ei si cam atat, mai scurt zis. laughing
Daca stau sa imi amintesc primul meu sarut a fost destul de banal, la un joc de adevar si provocare. Si nu am vrut sa zic la nimeni ca e prima oara cand ma sarut, si nici nu mi-am auzit plangeri dupa aceea.batting eyelashes

| Dan a răspuns:

Te relaxezi, adica hormonii tai ii lasi sa doarma laughing Noroc!

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Primul meu sarut...hm.pey nu a fost unul extraordinar pentru ca nu a fost cu persoana iubita. a fost cu un baiat care m'a luat prin surprindere.nu eram impreuna. m'a invitat sa ies o seara cu el sa ne cunoastem mai bine.am vorbit ce am vorbit si apoi m'a sarutathee hee stai linistit...totul o sa vina de la sine.nu trebuie sa ai o lista cu pasi care trebuie sa ii parcurgi. o saruti si gata. dupa ce o saruti poti sa o starngi frumos in brate, sa ii spui ca o iubesti:X mie una imi place astahee hee succes>big grin

| alina_7796 a răspuns:

Ooo mai bine nu imi amintesc cum a fost primul sarut! asa deci dupa ce o saruti o poti imbratisa ea va fi foarte fericita!happy

| IIIx333III a răspuns:

Pai, primul meu sarut a fost acum 4 zile. Eram cu o colega afara si cu iubitul meu. Eu am 12 ani jumatate si nu m-am mai sarutat pana atunci, dar el are 14 si a mai facut-o de cateva ori. A fost foarte sincer. Adica... noi ne spunem totul, suntem cei mai buni prieteni.
Asa ca i-am spus [pentru ca se ruga de mine] ca e ok, si ca ne putem saruta. Asa ca el a venit spre mine plin de emotii, dar nu m-a sarutat. Cand vroiam sa il sarut nu puteam, pur si simplu imi era rusine, si il luam in brate si incepeam sa rad. Dar, dupa vreo 15 minute, ne-am sarutat. M-am speriat cand am simtit limba lui in gura mea Asa ca m-am dat in spate si am spui ca ii ajunge. Azi dimineata m-am mai intalnit o data cu el si l-am mai sarutat. Acum a fost mult mai frumos pentru ca nu m-am speriat. Este minunat sa saruti daca iubesti persoana!:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul sarut a fost normal si senzual...daca vrei sa o saruti ar trebui sa fiti in primul rand singuri,avand in vedere ca nu v-ati mai sarutat pana cum.si cred ca ai da-o peste cap daca te-ai uita adanc in ochii ei,si sa te apropii incet(fiecarei fete ii place asta,crede-ma,ca sunt fata),si poti sa deschizi incet buzele.tu calculezi restu'.succes.sa-mi spui si mie dupa aia cum au decurs lucririle...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul sarut a fost normal si senzual...daca vrei sa o saruti ar trebui sa fiti in primul rand singuri,avand in vedere ca nu v-ati mai sarutat pana cum.si cred ca ai da-o peste cap daca te-ai uita adanc in ochii ei,si sa te apropii incet(fiecarei fete ii place asta,crede-ma,ca sunt fata),si poti sa deschizi incet buzele.tu calculezi restu'.succes.sa-mi spui si mie dupa aia cum au decurs lucririle...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul sarut a fost normal si senzual...daca vrei sa o saruti ar trebui sa fiti in primul rand singuri,avand in vedere ca nu v-ati mai sarutat pana cum.si cred ca ai da-o peste cap daca te-ai uita adanc in ochii ei,si sa te apropii incet(fiecarei fete ii place asta,crede-ma,ca sunt fata),si poti sa deschizi incet buzele.tu calculezi restu'.succes.sa-mi spui si mie dupa aia cum au decurs lucririle...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul sarut a fost normal si senzual... daca vrei sa o saruti ar trebui sa fiti in primul rand singuri, avand in vedere ca nu v-ati mai sarutat pana cum.si cred ca ai da-o peste cap daca te-ai uita adanc in ochii ei, si sa te apropii incet(fiecarei fete ii place asta, crede-ma, ca sunt fata), si poti sa deschizi incet buzele. tu calculezi restul'.succes.sa-mi spui si mie dupa aia cum au decurs lucririle...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul sarut a fost normal si senzual...daca vrei sa o saruti ar trebui sa fiti in primul rand singuri,avand in vedere ca nu v-ati mai sarutat pana cum.si cred ca ai da-o peste cap daca te-ai uita adanc in ochii ei,si sa te apropii incet(fiecarei fete ii place asta,crede-ma,ca sunt fata),si poti sa deschizi incet buzele.tu calculezi restu'.succes.sa-mi spui si mie dupa aia cum au decurs lucririle...