| Chronicles a întrebat:

Cum a fost primul vostru sărut? Dar prima înâlnire?

14 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Primul sarut a fost dragut si intalnirea a fost speciala.

| ReiVaN a răspuns:

Nereusit sarutu`... aveam si eu 12 ani ma sad
prima intalnire datorita faptului ca conversatia si in general vorbele sunt singurul lucru la care ma pricep a fost chiar ok happy

| Onutsu a răspuns:

Aveam emotii, dar in orice caz, cu persoana nepotrivita.

| Azµre a răspuns:

1)Penibil aveam 10 ani jucam adevăr sau provocare
2)Toate întâlnirile au mers ca unse!

| Dariusuu a răspuns:

Primul sarut a fost stangaci.

Prima intalnire a fost ceva la care m-am asteptat. Prima intalnire tot timpul emotii, teama de a nu dezamagi persoana pereche.

O zi placuta.

| olivert1310 a răspuns:

Prima intalnire a fost varza din multe puncte de vedere. Imi placea de o tipa blonda cu 2 ani mai mare ca mine, eu aveam 16. Pana atunci am crezut ca stiu ce e iubirea si aveam la texte in mine... abia asteptam sa i le spun, o iubeam in secret de vreun an cand intr-un final mi-am facut curaj sa ii zic. Si de mototol ce eram, nu am fost in stare sa o invit in oras, m-a invitat ea. Seara dupa 5 minute epuizasem toate vorbele de iubire pe care vroiam sa i le spun si toate teoria mea despre iubire. Am tacut ca mutu' si a fost nevoita sa vorbeasca ea in locul meu, noroc ca era matura si a inteles situatia. Primul sarut nu a venit in seara aia, au mai trecut 7 intalniri si de fiecare data tot ea ma invita in oras laughing)) Seara stateam in picioare unul in fata altuia si ne sorbeam din priviri, ea astepta sa o sarut, mie nici prin cap nu imi trecea asa ca m-a intrebat ea: Ai de gand sa ma saruti? Am crezut ca mor pe loc acolo, m-am simtit super prost. Cand a fost sa ne luam de mana pentru prima data, tot ea a initiat gestul. Parca ea era baiatul, nu eu. Prima mea relatie nu a fost cum ma asteptam, imi pare rau ca eu nu eram pregatit, intr-o luna de zile din cauza ca eram speriat de tot ce mi se intampla m-am despartit de ea si a trecut mult timp pana la urmatoarea relatie. A fost ca o trauma, parca eram injugat la ceva.

| olivert1310 a răspuns (pentru olivert1310):

Sarutul a fost unul simplu, o atingere de buze, nu am avut curaj mai mult. Daca insista ea mai mult, cred ca lesinam acolo, cadeam lat.

| Andreea304 a răspuns:

Penibila-Intalnire.
Pasional-Sarutul.

| IREros a răspuns:

Hai sa va zic si voua sa radetibig grin. Cand eram mic pe la 14 anihappy jucam la tara un joc numit "individul sau individa". In ce conasta jocul asta; ne asezam toti in rand fete si baieti, iar unul ales se duce undeva departe. Intre timp fiecare spune celui din dreapta un nume din grupul nostru ( la baieti nume de fata la fete nume de baiat). Si eu am vorbit cu un prieten de statea langa fata de care imi placea sa ii zica numele meu la ureche. Si cand am venit i-am zis " te duci la individul sau la individa si ii dai un sarut frantuezesc de 5 secunde" si asa a si fost (aproape); ne-am lipit buzele unul de al celuilalt si am stat asa 5 secunde (halal sarut frantuzesclaughing) ). Asta a fost primul meu sarutbig grin

Prima intalnire tot la tara am avut-o in aceeasi vara, cu fata pe care am sarutat-o la joclaughing). Noi stateam seara in sat pana tarziu, si i-am propus sa zicem gastii ca plecam mai repede acasa, si am stat amandoi la mine in gradina intinsi pe patura, si admiram stelele ( si acum imi amintesc ce senin era cerul), si ne promiteam iubire eterna. Desigur ca nu s-a implinit, am crescut si nu am mai vrut sa merg la tara, si nici ea nu mai venise, din acea vara nu ne-am mai vazut. Dar a fost frumos.

| yuliutsa a răspuns:

Superthinkinglaughing

| blond a răspuns:

Nu l-am uitat și nici nu cred că il voi uita era cu o fată mai mare ca și mine, drăguță, au trecut de atunci cațiva ani dar eu spun că primul rămâne mereu primulbatting eyelashes dar la tine?

| InghetataVerde a răspuns:

Foarte draguthappy

| Martac_Auras_1997 a răspuns:

A fost Frumos sarutu-l si intalnirea

| MisaMisaki190988453 a răspuns:

Eu sunt fata si primul meu sarut a fost dat unei fete laughing dar a fost accidental. Mi-as fi dorit sa fi fost prima oara cu un baiat... laughing) oricum acum nu mai conteaza! laughing)