| Negoita_Andra_1995 a întrebat:

Cum a fost primul vostru sarut? Eu l-am avut acum 4 luni(pe la 14 ani) cu un baiat mai mic ca mine cu 2 ani. Acum m-am despartit de acela si am altul de aceeasi varsta cu mine. Nu am avut inca primul sarut cu el si mi-e putin frica! Imi puteti da sfaturi? Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Din moment ce ai inceput sa te saruti in urma cu atata timp acest lucru denota ca ai deja "antrenamentul" necesar si stii despre ce este vorba si cum decurge un sarut ceea ce conduce la ideea ca nu are nicio logica sa te ingrijorezi acum. Procedeaza identic ca si cu celalalt baiat si succesul este garantat.

| LoveSleep a răspuns:

Oh, dar vai, mică târfă ce ești tu. O să-ți dai seama cum să săruți după ce te mai combini cu vreo 5 în două luni.

| chakra8 a răspuns:

Scoateti amandoi limba, va dati amandoi capul mai pe dreapta, sau mai pe stanga *dupa cum e mai comod* si va bagati limbile pe gat. Vezi sa nu atingi valul palatin, ca boraste ala pe fata ta.

| Lorenna88 a răspuns:

Atractia de a va saruta vine la ambii ODATANu are de ce sa iti fie frica!
Insa daca totusi iti este frica iar el vrea sa te sarute poti sa ii spui sa mai astepte deoarece inca nu esti pregatita.
Succes FUNDA