| justifyme a întrebat:

Cum a fost primul vostru sarut? la cati ani?
:*

Răspuns Câştigător
| KimmyK a răspuns:

Inca nu m-am sarutat.Am doar 12 ani. Bine, stiu ca sunt care s-ar sarutat de multe ori la varsta mea, dar eu nu. Si inca nu ma afecteaza cu nimic. tongue :*hee hee

12 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

În clasa a 8 a amândoi aveam 14 ani împliniți. Ne-am gândit că ar fi interesant să ne sărutăm! După ce ne-am sărutat, aveam amândoi o nelămurire, ce dracu le place ăstora, să se sărute. După asta mi-a venit idea salvatoare că poate noi nu știm să ne sărutăm și să mergem într-un parc și dacă vedem 2 care se sărută să îi întrebăm cum trebuie procedat, când te săruți. Nuța nu a fost de acord cu propunerea mea că a zis că vor râde ăia de noi că suntem proști. A spus că trebuie să mai exersăm, chestia cu sărutatul. Exersând a dat tatăl ei peste noi și ne-a întrebat, ce facem. I-am explicat că încercăm să ne sărutăm dar că nu ne place. A făcut un Mișto de mine și de fata lui de nu se poate. I-am spus că este tâmpit, că eu speram, că ne învață, cum se face, că la glume tâmpite, mă pricep și eu!

| MissL a răspuns:

La 12-13 ani nu mai stiu sigur, in clasa a5a sau a6a thinking cu un tip dintra8a din generala, care m-a luat prin surprindere si dupa ore imi cere sa-l pup si el m-a sarutat big grin

| Muppet a răspuns:

Pe la 14 ani... Simțeam ca îmi tremurau picioarele day dreaming

Dar odată cu asta (cu primul iubit mai exact) au apărut și problemele. M-am apucat de fumat ai am început sa ma cert rău cu ai mei. Dar totul a trecut și am rămas și cu amintiri frumoase din perioada aia.love struck

| pwp a răspuns:

Inca nu s-a intamplat happy

| βʋϰβʋииʏ a răspuns:

Poi in clasa a 5 a la 11 sau 12 ani cu un baiat de`a 7 a smug
whistling
Ala a fost primul mew prieten : ]
Sincer inca mai tin la el dar am auzit ca el amu este la scoala de corectie =]]
Inf. a fost frumos atuncea in momentul ala. day dreaming

| Cristinik_7554 a răspuns:

La 12 ani a fost misto love struck

| Mada_7170 a răspuns:

Primul meu sarut a fost minunat, plin de emotie, cu o persoana pe care o placeam. La 12 ani

| stefix a răspuns:

La 14... scurt dar draguthee hee

| Adelinnaa a răspuns:

A fost ca dar ciudat prt ca nu stiamn cum si ce la 12 ani happy

| mirabela_9615 a răspuns:

La 16 ani cu primul prieten. din acel moment am fost impreuna tot liceul si 2 ani dupa :-)

| Anamaria_9430 a răspuns:

A fost frumos.La 11 ani cu un baiat dic cls a 8 de care imi pacea mult. Dupa sala de sport.A pus-o pe o pr de-a mea sa ma sune sa ma duc pana la ea si acolo m-a luat prin surprindere.

| gabriela_5922 a răspuns:

La 12 ani...a fost frumos:X.