| mee_4833 a întrebat:

Cum a fost primul vostru sarut?:X La cati ani, unde?

13 răspunsuri:
| Emma a răspuns:

Waiii...nici nu mai stiu la cate intrebari de genul asta am raspuns, dar nu vrea sa fiu neserioasa asa ca o sa spuntongue

A fost la 13 ani la scoala :X pe un hol unde nu era nimeni :X:X

A fost ceva minunat, am avut fluturasi in stomac urmatoarele zile cand ma gandeam :X

xoXo

| andreyxplode a răspuns:

La 12 ani in clasa. a fost nemaipomenit:X:X

| βέiiiβiii_5950 a răspuns:

La 14 ani.

intr-un "hotel sport"

a fost :X:X:X:X

| justme97 a răspuns:

La 13 ani:X
pe afara a fost ceva neasteptat dupa aceea eram in al noulea certongue

| dge18 a răspuns:

La 13 ani, in bloc.
A fost super!

| cornel a răspuns:

Aveam doar cateva minute.ma pupat mama direct pe gurahappy

| cornel a răspuns:

Si nu stiu cum a fost [whistling ]

| MrsBrunetzyka a răspuns:

La 12 ani, in sala clasei, dupa ce toti au plecat.
A fost ceva divin!
Mi-a placut foooarte mult.

| Ionela_6254 a răspuns:

Primul meu sarut a fost oarecum frumos.
a fost pe la 12 ani, in fata casei mele.big grin

| simo_8168 a răspuns:

Oribil la 12 ani.nu vreau sa-mi amintesc.
da restul au fost superbe:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.deja mi'au dat lacrimile laughing.
La 12 ani, intr'o seara de vara. ploua. Era superb.
Mie imi era frig, lui cald.
Ii sunase telefonul si dintr'o data ma trezesc cu ...sursa de emotii pentru toata seara.
Parca am inviat pe loc. Tremuram, zambeam, imi era frig si cald ...sangele alerga nebuneste prin vene.
Si culmea nebunii, noi am stat 2 saptamani impreuna, ne'am despartit si acum dupa 3 ani... suntem iar impreuna.
Si acum e dragoste, nu joaca de copii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 15 ani, la banchetul din clasa a VIII-a, m-am indragostit pe loc dar el doar s-a jucat cu minehappyInsa acum am trecut peste, iubesc din nou si sunt iubita:X Oricum nu voi uita niciodata primul sarut...

| EvaStar a răspuns:

La 14 ani, in gangtongue, e...cred ca asta nu e prea special...