| KellyK13M a întrebat:

La cati ani si cum a fost primul vostru sarut?

16 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

La vârsta de 16 ani,cu un devorator de inimi,un băiat dorit de toate fetele.
Atunci am mers pentru prima oară la discotecă.
Când am plecat de acasă,am plecat într-un grup mai mari de prieteni.
Şi la întoarcere,unul dintre băieţi s-a oferit să mă conducă acasă,din dorinţa de a mă proteja,deoarece era deja târziu,întuneric beznă şi ceilalţi au rămas la băutură.
În drum spre casă,am aruncat o privire către mirifica boltă cerească,plină de stele luminate în taina nopţii.
Şi i-am spus să privească şi el alături de mine la luna plină şi la stelele ce strălucesc într-un sistem de axe mirifice.
Şi atunci,el păşind uşor în urma mea,m-a învârtit,m-a cuprins în braţe şi m-a sărutat.
A fost un sărut perfect,suav şi dulce.
El mi-a corespuns în toate simţurile.
Şi astfel am ajuns acasă.
În această perioadă, el venise să-şi petreacă vacanţa de vară la unchiul său şi după finalizarea vacanţei nu am mai păstrat legătura.
Şi oricum, a trecut un oarecare timp.
Eu acum am 21 de ani.
Dar pot spune un sinur lucru.
Primul sărut şi prima noapte de dragoste nu se uită nicidată.

| missbee a răspuns:

Nici nu mai țin minte... Îmi amintesc persoana, dar locul, vârsta, și celelalte detalii... Ce memorie au unii.

| angelina_2665 a răspuns:

La 12! a fost mult asteptat, dar nu stiam bine sa sarut big grin

| Optimus7 a răspuns:

| Phantasmagoria a răspuns:

La 13 ani.eram in tabara si am cunoscut un tip cu 4 ani mai mare ca mine.din primele zile ne'am inteles si intr'o noapte stateam pe geam si vorbeam.se facuse ora 12 si eu deveneam foarte emotionata laughing.ma jucam cu parul si si'a dat seama ca il plac. apoi pur si simplu a zis:,, esti timida.fac eu primul pas". Nici nu am avut timp sa procesez informatia ca s-a apropiat si m'a sarutat.a tinut pana ni s-a facut somn, pana la 2. Eu nu stiam sa sarut, dar el saruta atat de bine ca ma indruma perfect, eram foarte sincronizati.
A fost...super.

| katy1151 a răspuns:

La 11 ani(azi)la scoala

| Bailey a răspuns:

La 13 ani...a fost chiar foarte dulce rolling on the floor dar nici macar nu m-am asteptat la un sarut laughing Incepu-se ploaia si m-am intalnit cu prietenul meu in blocul lui si acolo am vb, ne-am luat in brate si m-a sarutat. :X:X laughing. A fost bine...adica m-am descurcat(a fost primul :d )laughing. Dar al tau cum a fost?:X laughing

| raluca0306 a răspuns:

La 13 ani, eram cu un baiat mai mare ca mine cu 1 anhappy a fost dragut.ei bine nu a fost un sarut de adevaratelea da a fost un sarut frumos love struck

| YoMihai a răspuns:

Nimeni nu l-a intalnit la 10 ani>>? eu da...

| klark7410 a răspuns:

Yo pe la 15 si a fost cool.

| klark7410 a răspuns:

Yo am sarutat prima oara o fata pe la 15 ani si a fost cool.

| GirlsJustWannaHaveFun a răspuns:

La 11 ani ff nesemnificativ deoarece am fost intr-un concurs cu judo si neam jucat totii intr-o camera cu baietii adv sau prov si am fost provocata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost bine fiindca prima si prima data am fost sarutat in fund.nu stiu cum s-a simtit ala de-a facut-o.da eu m-am simtit bine.

| Diiutsa a răspuns:

La 14 anibatting eyelashes cu primul meu prieten. Ne-am intalnit in parc dupa ore sa mergem impreuna acasa, pentru ca stateam in acelasi cartier, si la despartire s-a intamplat pur si simplu laughing Nici nu prea mi-am dat seama bine ce se intampla laughing... :d

| BlackStar23 a răspuns:

Eo la 14...era iarna.intuneric afara.si dupa ce s-a " terminat limbarea" m-a sarutat.nu ma asteptam. Faza e ca m-am inrosit toooatalaughing big grin. mi-a spus-o si el happy. Nasolll.dar Frumossslove struck

| KidUtZzZaReBeLlLa a răspuns:

Aaaa.pe la vreo 11 da nu pre era cine stie ce jucam adevar sau provocare si unu i-a dat o prov cam timpita sa ma sarute de 10 sau 100 sau pe mine sau sal sarute pe altu (tip) si... normal ca a ales de 10 ori nu stateam pana maine... si cam atat