| George55 a întrebat:

Cum a fost primul vostru sarut? Raspunsul sa fie lung si sincer. Cel mai bun raspuns primeste

Răspuns Câştigător
| AlysaAly a răspuns:

Primul meu sarut a fost la 14 ani cu un spaniol, era colegul meu de clasa si imi placea foarte mult de el. Noi nu vroiam sa afle ceilalti ca suntem impreuna insa intr-o zi au aflat si la iesire iau spus sa ma sarute si nu stiam ce sa fac, pe o parte si eu vroiam da eram rusinoasa ca nu stiam cum sa fac acel lucru, pana cand intr-un moment au plecat toti, el m-a luat in brate si m-a sarutat. A fost cel mai minunat moment faptul pentru ca a fost pentru prima data, insa cand am plecat pe drum ma atingeam pe buze si le simteam ca erau uscate, aveam o senzatie ciudata dar placuta in acelasi timp. Primul meu sarut a fost super si nemaipomenit de frumos.

5 răspunsuri:
| Maothecat a răspuns:

A fost la mare in tabara.a fost minunat avand in vedere ca eram doar pe clasa a 4a. Ceilalti ne tineau de cap ca sa ne pupam pentru ca ne era rusine ca na.prima relatie la aman2 cred ca era.In orice caz dragut:X

| Smeck15 a răspuns:

Eu l'am avut la 13 ani! big grin. cu o fata. care si acum o mai iubesc. dar ea. nu simte nimic pentru mine. sad... mergeam sus la mine[eram amici oh go on]. si eu inainte. cu 2 zile am fost in tineretului cu ia. si am inceput sa ne jucam. si sa ne muscam. [ i'am lasat ogramada semne pe mana si pe gat. ] si eram in lift. urcam. si in lift m-a intrebat " ma lasi sa te musc si eu de gat ". si ma muscat.si cand am coborat. tot cu liftu i'am zis "ma lasi sa te musc si eu?" si ia. " nu te las ca m'ai facut praf pe mana ". si atunci i'am zis. : atunci da'mi si mie o guritsa. si cand a auzit. m-a sarutat direct am stat buze'n buze. vreo 10 - 15 secunde. dupa care am mers in cismigiu. si ia asculta muzica la casti oh go on si nu ma baga in seama adica. ne uitam unu la altu si radeam ca prostii. da nu vorbeam. si ne'am dus acasa. mi'e imi place foarte mult d fata asta. ia spune ca nu ma place si ca nu o sa fie nici'odata cu mine ca ea ma considera mai mult ca un frate.oh go on bft big grin

| lAuRitAs a răspuns:

A fost minunat am simtit cum buzele Ei carnoase imi ating buzele mele | iar dupa aceia a plecat rolling on the floor)

| kidda_8751 a răspuns:

Primul meu saruth a fost cu catheva zile dupa ce am implinith 12 ani. baiathul acela avea 16 ani. imi placea forte mult de el.candh m'a saruthath toata lumea se imvartea in jurul meu. parca visam a fost superbh. eram super fericita. iar urmatoarele au fost mai puthzin incantatoare insa desthul de tari.

| Biscuuiittee a răspuns:

Pff -.-. Primul meu sarut l-am avut la. 12 ani rolling on the floor. Pai cum sa fie thinking
Eram afara cu prietenii,si ploua foarte tare love struck Iar noi ne jucam de v-ati ascunseala rolling on the floor. Copilariaa rolling on the floor love struck
Sii,baiatul respectiv fugea si nu se uita in fata, si a dat peste mine, si a cazut pe mine si m-a sarutat