| AndreeaEmanuela a întrebat:

Cum ați răspunde dacă iubitul/ iubita v-ar întreba ce credeți că este între voi doi?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ii spun ca niciodata nu a fost nimic eu i-am explicat ca nu are sanse sa fie cu mine dar ea a tot incercat si fiind incapatanata nu a reusit deloc sa isi atinga scopul. Dupa multe incercari a renuntat apoi iar vine sa imi zica ca nu inceteaza pana nu imi schimba gandul ca sa fiu cu ea... e culmea nu stiu ce au astea care se cred ca pe cel care il are in vizor il are de gagic si nu renunta deloc pana nu e cu el. I-am zis ca eu plec mult timp de acasa 3 saptamani si am una libera in fiecare luna apoi zice ca iubirea e mare si o sa fie bine laughing of

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vorbim de fapte/ evenimente!
Dacă ele nu există nu avem ce spune.
Pa, pa.

| madyddd a răspuns:

What?
De ce m-ar intreba asta?!

Iubirea, ura, dezamagirea, dorul, increderea si asa mai departe...astea se simt, nu se spun.

| ZEU93 a răspuns:

Chimie dar n-ar strica si putina fizica

| neutrino a răspuns:

Nimic in plus, nimic in minus, decat ceea ce exista in inima fiecaruia dintre noi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niste haine, care pot fi inalturate cu usurinta #emoticon care da din sprancene.

| Ezeru a răspuns:

Pai eu i-as raspunde asa :
"Intre noi este exact ce simtim in acest moment si anume un sentiment puternic de iubire si fericire".

| GeorgyGirl a răspuns:

Pai depinde de fiecare data tu nu stii ce este intre voi? iubire dragoste obisnuinta monotonie, eu as spune ca la mine sunt cam toate uneori. pasiune poate...

| Leonard_Mechie_1997 a răspuns:

Da-i un raspuns inteligent : Tind sa cred ca intre noi doi chiar exista ceva, din punctul meu de vedere, acum din punctul tau?

| Predicat a răspuns:

Eu de obicei raspund: "o perna, o geanta, o sticla de suc etc.:"