| cîrne a întrebat:

Cum credeti ca ati reactiona daca v-ati surprinde iubita /iubitul ca va insala cu un altul/alta?

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

I will make her an offert that she can't refuse.

31 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Mi-am facut mai multe scenarii, dar nu am fost pusa in situatia asta... Unul dintre scenarii era (in cazul in care ii vad impreuna pe strada) sa merg la ei, sa il salut si sa il intreb daca nu imi face si mie cunostinta cu domnisoara...
Dar... realist vorbind... as discuta cu el... as incerca sa aflu de ce a facut-o... daca avea motive sau nu... daca se pot inlatura sau nu... L-as intreba cu cine prefera sa ramana... Si daca ar spune ca prefera sa ramana cu ea, as accepta "infrangerea".

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

O completare... Daca ar fi sa vrea sa ramana cu mine... ar mai avea de muncit sa-mi recastige increderea... Nu l-as ierta pur si simplu.

| SweetCandy a răspuns:

I-as spune vreo cateva pe moment si apoi as pleca...si nu as mai vrea sa vb q el... poate decat pentru a-l injura...
astfel de oameni pentru mine nu au de ce sa mai traiasca...big grin

adica, daca nu mai vrea sa fim impreuna sa imi sp in fata ...nu sa ma insele si sa mai fie si lipsit de tact si imaginatie ca sa il prindhappy

puphappy

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu m-am gandit la asta happyEu am o vorba''Ce e al meu ramane al meu''Daca as aflfa asa ceva as renunta la acel baiat.Nu as vrea sa aud nici dc m-a inselat, nici cu cine...nimic!winkingL-as lasa sa fie fericit cu acea fata si mi-as vedea de viata mea cu toate ca la inceput as suferi big grin

| Leea1234 a răspuns:

Nu stiu cum! urat oricum! cred ca as" ciufulio"un pic pe ea, iar lui i-as spune sa nu-l mai prind pe la usa mea! ...sincer, nu as vrea sa trec printr-o situatie asa de naspa!

| Nastia a răspuns:

Il iau la bataie si pe el si pe ea, ...nu! de fapt doar pe ea o dau afara goala, ...lui nu-i mai vorbesc dupa ce-i zic vreo 2, ...cred,...inca nu stiu ce o sa fac daca mi s-ar intampla,...

| hândel a răspuns:

Stiu ca-i extrem, dar pe el l-as rupe-n bataie si pe ea as da-o afara din casa fara sa-i spun un cuvant, si fara s-o privesc in ochi. Ar inceta pe veci sa mai existe-n amintirile si in ochii mei. Mi-am dezvoltat de'a lungu' anilor abilitatea de a sterge intr-o secunda, orice urma a unei persoane din mintea si sufletul meu.

| Crisu_8081 a răspuns:

L-as castra happy

| LCD a răspuns:

M-as apropia de ei. fara sa ma vada. apoi m-as face vazuta... ia-si privi si as zambi...laughing
oricum...sa-si ia gandu de la mine wave

| Andreea_7493 a răspuns:

A mai fost o intrebare cam la fel... eh.pai Nimic ...as termina orice relatie cu el si asta a fost.Deh...n-a fost sa fie laughing Next

Răspuns utilizator avertizat
| MarYoBenucci a răspuns:

Va recomand un film marfa rau;) [ Comedie Dragoste 2008 ] Bachna Ae Haseeno www.maryomp3.weebly.com chiar aseara l-am vizionat daca nu-l gasesti pe odk sau de unde-l tragi il poti gasi pe site-ul de m-ai sus;)

| Andreeagen a răspuns:

As privi in continuare si le'as zice daca ma baga si pe mine...laughing glumeam as romane socata bine inteles... si nu stiu le'as spune ca ii las sa continue.as zambi. dp care mas duce si as plange k naroada dp un prost care nu merita. dp care mas calma si as merge inainte
VIATA NU SE OPRESTE PENTRU UN PROST

| nitro99 a răspuns:

I-as trage una la macho in bijuterii de sa-si aduca aminte, iar cu ea.sa n-o vad... eventual dupa ce ma calmez putin vb despre asta:de ce? nu eram eu destul pentru ea?
Probabil as exploda ca un uragan

| mcrenma a răspuns:

Nu cred ca vreau sa stiu ce as face :-s

| Bianca_4346 a răspuns:

Le-as spune sa continue ca vreau doar sa privesclaughingdaca au tupeu sa continue pai da-o naibii de treaba... dai si omoara

| deea_5245 a răspuns:

Pai m`as opri in fata lor l-as saluta pe el si`as pleca nemaidand de me vreodata..daca mi-ar face asta insemana ca nu ma merita..la cat d efinutsa sunt cu el..nici cu privireanu ma uit pe strada la vreun baiat imi vad de treaba mea.. cu baietii colegii nu mai ies laun suc,o bere ,ies decat cu 2 fete care si palea este gelos cum ca ar fii baietiilaughing in fine..daca mi`ar face lucrul asta as suferi foarte foarte mult dar mi`ar trece.. nu mamerita pur si simpludak face chestia asta..

| deea_5245 a răspuns:

Pai m`as opri in fata lor l-as saluta pe el si-as pleca nemaidand de me vreodata. daca mi-ar face asta inseamna ca nu ma merita.la cat d efinutsa sunt cu el.nici cu privireanu ma uit pe strada la vreun baiat imi vad de treaba mea. cu baietii colegii nu mai ies laun suc, o bere, ies decat cu 2 fete care si palea este gelos cum ca ar fi baietiilaughing in fine. daca mi-ar face lucrul asta as suferi foarte foarte mult dar mi-ar trece. nu mamerita pur si simpludak face chestia asta.

| dyanna a răspuns:

laughing Din totdeauna mi-am dorit sa fac celebra faza: ma duc la el, ii vars paharul de suc (pe care-l am in mana, obligatoriu laughing ) in cap, apoi ii dau o palma si plec big grin. Chiar sper sa am ocazia s-o fac. Dar bineinteles, cu un baiat dupa care sa nu sufar si la care sa nu tin atat de mult pentru ca vreau sa ma bucur de acele momente big grin devil laughing laughing

| Lary a răspuns:

Pai dupa ce-l injur de-i zboara fulgii, plec si sa-si ia adio de la minehappy

| Andreeame21 a răspuns:

Asi fi dezamagita... sper sa nu "apuc" ziua aceea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Ș-ar lua o bătaie să regrete toată viață ca m-a cunoscut.
Dacă te înșală, lipsă de respect! Fiecare pe drumul său dacă nu se mai poate pe aceeași frecvență.
Decât 10 ani cioară, mai bine 1 an porumbel.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum am mai spus; pace tie raufacatorule si tie femeie nerusinata. le-as face cadou cate o pereche de papuci, din cei din casa.si i-as da afara. fara haine. iar daca voi vrea ca ea sa ramana? l-as pune sa faca curatenie la locul de munca. cu limba.sa am un atu in maneca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce as prinde de par pe aia i-as da o mama de batai si dupa aia ii sput iubitului hai pa fraiere:-p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii omor pe aman2!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi nu cred ca as fi surprinsa. dat fiind faptul ca am fost inshelata d 2 ori pana acumstraight facelaughing mi-am invatat lectzia dejalaughing). oriqm daca asta i-a fost decizia i-o voi respecta.baietii sunt k trenul.vine altulbig grinlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe ea as tundeo la chelie si pe el i-as strange mana ca a reusit sa-mi i-a odrasla dupa caplaughing)

| chanlee a răspuns:

Cred ca mai inainte de toate m-as intreba ce anume l-a determinat pe cel de langa mine sa-mi faca asta...intr-o relatie iubirea nu inseamna totul, poti sa-ti iubesti la nebunie partenerul dar sa nu-i satisfaci intru totul nevoile si nu ma refer doar la sex ci la multitudinea lucrurilor necesare intr-o relatie, si daca mai lipseste si comunicarea atunci cu siguranta va cauta in alta parte ceea ce tu nu stii sa-i oferi...eu daca m-as afla intr-o asemenea situatie nu as reactiona irational pe moment, lucrurile trebuiesc rezolvate cu calm, iar daca nu-i gasesc justificare gestului atunci as lua masuri ca de exemplu i-as propune partenerului o perioda de gandire pentru amandoi, timpul le rezolva pe toate.

| amalia_3598 a răspuns:

Paiiii... le-as face rapid o poza pe care as posta`o pe internet; a categoria :"Cele mai penibile animale in calduri"
I`as face fetei aleia viata un inferndevil
Pe el l`as castra...

Iar dupa un timp...1-2 luni... M`as duce la el si i`as cere iertarebatting eyelashes

:X ce romanticcccccccc...nu?:X