| elaelaboom a întrebat:

Cum a ti descrie fata perfecta? ce calitati ar trebui sa aiba?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu exista perfectiune suntem produsul unui haos atat fizic, chimic, biologic etc

parerea mea sa aiba o personalitate buna, sa arate cat de cat, astea 2 optiuni cred ca sunt universale cam asta ne dorim cu toti,voi fetele aveti si al trelea statutul soial

personalitate

sincera,serioasa. glumeata,hotarata,ambitioasa,rationala,sa-i placa sportul,harnica, sa o duca capu

fizic

sa fie mai mica ca mine, sa aiba o fata de cat de cat draguta

statut social

sa munceasca, sa-i placa munca

desigur defecte pot fi, repet perfectiune nu exista acuma avem 300 de milioane de bactri care ne manca pielea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista asa ceva? Spune-mi si mie cand o gasesti.

| unknøwn a răspuns:

Nu calităţile fac ca o fată să fie bună sau nu.
Poate să existe o fată cu X calităţi şi altă fată cu exact aceleaşi calităţi ca prima, şi totuşi se poate ca prima fată să-mi placă de mor iar pe a doua să nu dau doi bani.
Personalitatea, modul de gândire mă interesează.

| varcolaccc a răspuns:

Nu exista asa ceva. Fata perfect e atunci cand te indragostesti de una si te combini cu ea, aia e fata perfecta, pana cand descoperi cine e cu adevarat ca dupa iti dai seama ce defecte are.

| w0nderboy a răspuns:

Esti culmea!

| Trolozaur a răspuns:

Daca tot ai pus spatiu intre "a" si "ti" de ce te-ai oprit acolo? de ce nu ai mers pana la capat sa scrii "cum a iti descrie fata..."? cand scrii eu am fost, scrii eu a-m fost?
eu am
tu ai
el a
noi am
voi ati
ei au.

| TheWhiteTiger a răspuns:

Poate "fata perfecta" a unuia e cosmarul altuia. Nu trebuie sa fie perfecta pentru toti, ea e asa doar pentru cel ce o iubeste neconditionat.