| anonim_4396 a întrebat:

Cum abordezi o fata care nu te cunoaste... ce incepi sa vorbesti cu ea prima oara cand nu o cunosti deloc? Mentionez ca sunt in aceeasi scoala cu ea!

4 răspunsuri:
| szergiu a răspuns:

Rogi pe cineva sa care o cunoaste, si pe tine si pe ea, sa iti faca cunostinta cu ea. iar apoi cand o vezi o saluti si o intrebi ce face, si asa tot avansezi.

| aiausuratica a răspuns:

I spui ca de fapt unchiul tau e directorul scoli si poate avea niste pile,,, numai de te lasa sa o iepuresti

| cosmy9 a răspuns:

Activitati comune/prieteni comuni sau daca nu pur si simplu o abordezi pe hol si ii spui Buna eu sunt Gigi din 9 Z, poti sa imi dai idul tau de mess?

| VeNN0m a răspuns (pentru cosmy9):

Pe la asta ma gandeam si eu