| nicunicu3 a întrebat:

Cum abordezi o fata pe Facebook care este cel mai usor mod sa vorbesti cu ea daca nu o cunosti si sa te intalnesti?

4 răspunsuri:
| nicunicu3 explică:

Si daca nu o cunosc ce sa vorbesc cu ea?

| Legotm a răspuns:

Depinde si de varsta, dar eu iti sugerez sa intri cu ea in discuti normale, despre scoala, muzica etc daca vezi ca vorbeste ''deschis'' si te intreaba si ea pe tine, inseamna ca ii si ea interesata, atunci poti sa o chemi sa bea un suc cu tine big grin

| nicunicu3 explică (pentru Legotm):

Dar daca vorbesc cu o fata care nu o cunosc cum sa o intreb?

| nicunicu3 explică (pentru Legotm):

Dar daca nu o cunosc cum sa vorbesc cu ea?