| LawlietL886 a întrebat:

Cum abordezi o fată pe care nu o cunoști pe Facebook?

4 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Cum n-au făcut-o ceilalți 200 de dinaintea ta.

| vocea a răspuns:

Cu cat te gandesti mai mult cum sa o abordezi cu atat nu iti va iesi.
Intra pe chat cu ea. Spune-i ca ti-au placut pozele ei si ca tu crezi ca este draguta.Intreab-o ce parere are ea despre pozele tale.
Poate ca nu o sa vrea la inceput, dar nu te descuraja, fi persistent, nu nesimtit si vei vedea ca se vor intampla minuni.

| Randomuser2000 a răspuns:

Trimite-i o poza cu tine dezbracat si ea photoshopata la tine in brate

| Mihai985624 a răspuns:

Fa-i un compliment legat de ceva ce ti-a plăcut la ea in mod special. Evita formulările tip "ești frumoasa", fii mai specific. Si mai ales, fii sincer si nu gândi prea mult la ce scrii (adică..fii spontan). Daca începe sa fie si ea spontana si sa vorbească ceva mai mult, e posibil sa fie momentul potrivit de a o invita in oras.
Succes!