| TheMatz a întrebat:

Cum afli daca o fata te place?

Răspuns Câştigător
| Kent_Stefy_1996 a răspuns:

Buna :* este foarte simplu :X te duci si ii spui ceea ce simti, asa vei sti exact apropo nu iti pune prieteni sa afle deoarece te`ar putea considera imatur...succes:*

6 răspunsuri:
| WeedGotMeCrazy a răspuns:

O intrebi

| wolder a răspuns:

Intreab-o!

| stark47 a răspuns:

Daca in preajma ta se poarta mai diferit fata de restul lumi, e un semn.insa ceeeeel mai bun sfat care ti l putem da:INTREAB-O

| feraryyy78 a răspuns:

Ii spui ca o placi si iti va spune si ea daca te place, iar daca esti timid spune-i prin alte cai ca de exemplu mesaj sau facebook.

| Z6 a răspuns:

Te cauta cu privirea, iti zambeste si se baga in tot felul de discutii cu tine.

| LittleBig a răspuns:

Primul semn este ca zambeste mereu cu tine, un alt semn poate fi faptul ca rade mereu la glumele tale, ca este mereu foarte atenta la ceea ce vorbesti si de obicei se uita fix in ochii tai cand iti vorbeste, dar un alt semn poate fi si unul mai evident daca fata este mai indrazneata, ca de exemplu sa te mangaie tandru sau sa te alinte