| PustiCool a întrebat:

Cum afli daca cineva te place mult mult de tot

Răspuns Câştigător
| SASergiu a răspuns:

Se poarte mai diferit. incearca sa se dea pe langa tine, sa iti devina prieten/a, sau daca e deja prieten/a cu tine o sa vrea sa fiti din ce in ce mai apropiati... iti va spune din secretele lui/ei sa vada daca esti de incredere, chesti logice pe care le-ai face chiar si tu, gandeste-te

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Iubareatzãã a răspuns:

Poti face ce a spus deea sau Mai poti vorbi cu prietenii apropiati ai acelei persoanehappy

| ThePerfictionIsADream a răspuns:

Iti dai seama dupa cum se poarta, cum se uita la tine si cum iti vorbeste.