| mystyllecaty a întrebat:

Cum aflu cand sigur imi place de un baiat?

Răspuns Câştigător
| butt3rfly16 a răspuns:

In momentul in care simti ceva deosebit cand il vezi cum ar fi o emotie sau pur si simplu te inveselesti cand il veziwinking

5 răspunsuri:
| asdffghjjkl a răspuns:

Fluturasii din stomanc nu te inseala niciodatabatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cind nu-ti mai este nici foame, nici sete si, culmea, nu mai ai nici somn din cauza lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la medic si intrebi laughing

| BikerU a răspuns:

! Cezar terminaa! eu sunt de acord cuprimul utillizator!:dkiss

| cezar_5212 a răspuns:

Simapl cand esti singura cu el il intrebi si dac nu e raz esti ca moarta