| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat. Cum sa aflu daca ma place si el?

Răspuns Câştigător
| xeno14 a răspuns:

Spune-i-o drept in fatabig grinCredema un baiat chiar daca ii place de o fata la nebunie ii este prea rusine sa ii spuna ca o place, el mereu asteapta ca fata sa faca prima miscare.

4 răspunsuri:
| eusicumine98 a răspuns:

Hai sa iti spun mai direct. Suntem in secolul 21! Daca il placi cu adevarat spune-i, daca tie prea rusine sau esti prea timida sa ii spui in fata lasa'i un mesaj pe mess sau pe facebook (rolling eyes doar daca nu ai id-ul lui) iar dupa asteapta sa faca el al doilea pas cum ar fi corect si daca il face fi directa cu el iar daca nu il face lasa'l in pace. Succes!

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Poti sa iti dai seama dupa doua metode:
1. Daca il intrebi.
2. Dupa semne!
Sa imi spui daca vrei sa iti zic catvea semne care le da majoritatea baietilor!

| thesamoisinbecool a răspuns:

Poti sa-i spui ca-l iubesti astfel incat poate ca si el te place si ii e rusine sa recunoasca

| theepical a răspuns:

Pai in primul rand daca e timid si te evita, atunci e un lucri bun(crede-ma ca si eu sunt baiat si imi place de o fata si o evit mai mereu). Daca tu ii stii mai indraznet si se baga in vorba cu tine in subiecte mai "personale" atunci inseamna ca te place.
Daca ti-a placut raspunsul meu imi dai plz fundita?