| Bia_9406 a întrebat:

Plac un baiat >8-. Cum pot sa aflu daca si el ma place?

Fundita pentru cele mai bune raspunsuri :X

Răspuns Câştigător
| Pufics a răspuns:

Cel mai bine dupa parerea mea, ar fi sa vorbesti tu cu el. In nici un caz sa te chinui intrebandu`i pe prietenii lui apropiati ca nu vei primii niciodata un raspuns la fel de sincer si concis ca al lui. Asa ca fa-ti curaj si trage`l deoparte si intreaba-l u singurica daca simte ceva pentru tine, daca te place si cine stie. poate veti ajunge impreunahappy. Nu o lua pe ocolitebig grin Succes:*

3 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Pai vorbeste cu tine mai mult decat vorbea de obicei,zambeste la tine,cauta sa stea tot timpu in prezenta,rade la glumele pe care le spui,iti face complimente,iti face cu ochiu, te baga in seama pe mess, cauta diverse subiecte numai ca sa te bage in seama.Acum depinde si de baiat,unii pot fi timizi si nu prea reusesc sa te faca sa vezi ca te place,sau daca o fac,o fac putin mai greu,altii pot fi indiferenti, nu iti arata deloc ca te plac dar in adancul sufletului lor te plac, daca este un baiat curajos atunci iti va demonstra facand lucrurile mentionate mai sus.

| Adorable a răspuns:

Intreband un prieten care vorbeste cu el si este dispus sa il intrebe pentru a-ti zice tie!

| perfusion a răspuns:

Il intrebi.sau intrebi pe cel/cea mai bun/a prieten/a a lui.