| Drew's_Dany_1963 a întrebat:

Cum aflu daca prietena mea de pe Facebook mai este virgina sau nu? Dau funda

7 răspunsuri:
| simiy a răspuns:

O intrebi si daca nu ai incredere in raspunsul ei intreaba o prietena a ei, sigur gasesti in lista ei de prieteni una care e dispusa sa vorbeasca

| RAY a răspuns:

Daca e doar e pe Facebook e trist, sasi trimita un video

| GoldenZenith a răspuns:

Pai ea e prietena ta pe Facebook si atat? adica aveti an online love story? cu ce te ajuta atunci sa afli daca e virgina?
intreab-o!

| gazza01 a răspuns:

Zi sa va vedeti live pe Messenger si pune-o sa-ti arate!
P.S. sa ne spui si noua daca mai e sau Nu!
laughing) laughing laughing))

| Goddess23 a răspuns:

Daca e doar o relatie virtuala e cam dificil sa afli adevarul daca ea nu vrea sa ti-l zica. Si tot dificil e ca ea sa ramana virgina in conditiile in care e femeie si are nevoie de un barbat. Depinde de varsta acum.

| XeniaYael23 a răspuns:

De pe *

| sarahhh2709 a răspuns:

Intreaba daca mai e