| anonim_4396 a întrebat:

Cum aflu daca sunt ruda cu cineva?

6 răspunsuri:
| Psihoyounger a răspuns:

Prin test ADN. Bafta!

by Psihoyounger

| dulcika a răspuns:

Iti faci un test de adene.happy

| mihnea_5388 a răspuns:

Sa faci un arbore genealogic al nenului tau... si apoi sa te duci la un preot sa iti spuna ce fel de rude suntei. daca sunteti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai esti.de la maimuta incoace toti santem rude.ai par pe piept? sau mai jos in partea dorsala? e clar santem rude.nepoateeeee.

| Criss_2263 a răspuns:

Pai intreabati parinti, ei stiu daca esti ruda sau nu acea persoana sau cum a zis Psihoyounger fa un test ADN asta in caz ca iti cauti parintii, copii ceva de genu

| maya_6434 a răspuns:

Adn