| alexutzushoby67 a întrebat:

Cum ar trebui o fata sa reactioneze dupa ce i-am spus ca o plac.Va rog un raspuns pentru daca ma place si unul daca nu ma place?

Răspuns Câştigător
| SecretLady91523 a răspuns:

Pai daca te place probabil o sa intre in vorba cu tine si o sa deschida subiectul acesta. Daca se intampla acest lucru,orice ai face,nu te panica. Fi clar si hotarat, nu incepe sa ii vorbesti de curcubee si unicorni. Sau poate doar o sa iti zambeasca si o sa iti de de inteles ca si ea te place, trebuie sa fii foarte atent la ea. Si daca nu te place, probabil o sa reactioneze ca si cum nimic nu s-a intamplat, o sa se poarte normal fata de tine.

3 răspunsuri:
| gohsty a răspuns:

Pai...daca tipa te place ar trebui sa schiteze un zambet si sa plece dand de inteles ca asteapta sa mergi dupa ea or sa o mai cauti.Te poate privi in ochi fix, sau sa te ia de mana sa te pupe pe obraz.
Daca nu te place, pleaca pur si simplu fara sa se uite la tine fara nimic.Or, zice ceva asemanator cu"a da? bine!".
Urcum, fiecare persoana e diferite. Daca persoana careia tu i-ai spus a plecat or something like that, probabil ca e timida.
Succes!

| crazy14 a răspuns:

Daca te plece ar trebui sa iti spuna ce simte si ea pentru tine, sa iti dea de inteles ca si ea te place, iar daca nu ar trebui sa-ti spuna ceva de genul:''Pai este dragut, dar imi place de altcineva!''Sau chestii din astea!

| SweetAll a răspuns:

Pai acum depinde, daca te place j ea ar trebui sa iti spuna asta sau sa arate ca te place si ea dar daca nu iti spune ca nu ii placi (eu asa as face laughing)