| anonim_4396 a întrebat:

Cum ar trebui sa arate un baiat ca sa va placa voua, cum ar trebui sa se imbrace, cum ar trebui sa se comporte, ce trebuie sa va spuna ca sa va fascineze etc big grin
Sunt doar curios. Poate ca unele sfaturi o sa le si aplic big grin

Răspuns Câştigător
| AliceHappyGirl a răspuns:

Pentru mine, baiatul perfect, din punct de vedere fizic, trebuie sa arate cat de cat bine, sa aiba ochii caprui sau albastri, sa nu fie f inalt (1, 75 m maxim). Din punct de vedere fizic nu am prea mari pretentiihee hee Iar din punct de vedere sufleteste trebuie sa fie un tip de treaba, prietenos cu toata lumea, sa nu aiba conflicte cu nimeni, sa aiba si o parte romantica, dar in acelasi timp sa fie si mai nebunatic (in sensul bun al cuvantului), sa ma iubeasca cu adevarat, sa-mi fie alaturi in momentele bune, dar si in cele rele, sa nu ma minta, sa nu ma insele, sa ma inteleaga, sa aiba unele hobby-uri ca si mine, sa fie si PUTIN gelos, dar sa-mi lase si libertatea necesara, sa nu ma sufoce love strucklove strucklove struck Cer prea mult? big grin

16 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Poţi să te îmbraci oricum, dacă nu eşti mai înalt ca ea nu ai nicio şansă!
Şi, bonus, pentru unele dintre ele, poţi să fii mai înalt ca ea şi să arăţi bine, dacă n-ai nimic în portofel iar e amboulea! (aici nu e general valabil)

| Floreenofficial a răspuns:

Fii tu, ai incredere in tine si vei reusi in viata!
baftha! :*

| shtephie a răspuns:

Caracterul este foarte important! Sa stie ce si cum sa vorbeasca si sa se comporte cu o fata! Sa fie ingrijit, educat, sincer! Relatia sa se bazeze pe dragoste, incredere, comunikre si sinceritate! Daca una dintre acestea dispar, atunci relatia nu va mai merge! Si sa aiba acel ceva care sa te atraga cand il vezi sau vb cu elhappy

| BubuLina999 a răspuns:

Mie imi place ca un baiat sa fie inteligent, educat, intelegator, fidel, glumet, comunicativ si dragut. nu trebuie sa imi recite poezi. doar sa fie el.cat despre haine sa fie normale.

| WickedBoy a răspuns:

Baietii care se imbraca si se poarta dupa un tipar anme doar pentru ca asa e unu care are succes la femei se numesc COCALARI

| lextim a răspuns:

Orice baiat e frumos bronzat, cu muschi, imbracat bine si cu o freza faina. cat despre comportament, fa o fata sa se simta de parca ar valora 1 miliard de $ si ai cucerit-o!

| lextim a răspuns:

Clar mi-or dat stupid un schelet si un butoi. frustratilor!

| deutza a răspuns:

Poi sa fie mai mare la inaltime si sa aiba un aspect fizic placut.Hmm cum sa se imbracethinking In ceva in care sa se simta in largul lui nu ca atunci cand vorbim sa il vad ca il deranjeaza ceva...si aia fiind haina de pe el.Trebuie sa fie direct.Adica sa nu zica ce are de zis asa ocolind subiectul sau stiu eu, sa fie sincer, haios, dar in acelasi timp cu capul pe umeri, sa nu doreasca numai sex de la o fata.De spus ce sa zic?thinking Poi fi romantic. Spune-i ca iti plac ochii ei, daca isi cumpara ceva nou remarca asta, fi dragut dar cel mai important fi TU!

| BellaRagazza007 a răspuns:

Buun, deci. baiatu perfect pentru. mine este:

_ mai inalt tip, 1. 75
_ foarte glumetz, eu una sunt o tipa haioasa, si daca baiatu de langa mine este ca si mort, deci nu vb, nu nimic atunci mai bine pleaca!

_fisic, tin cont foarte mult de par ( tip justin bieber xdxd) fisic ( nu neaparat cu muschi >.< ori cum, nu 120kg.), gura (...

| aisha01eu a răspuns:

Ca si fizic imi doresc sa fie inalt (peste 1, 75m nu de alta dar eu am atat laughing), nu neaparat frumos dar sa ma atraga. Am o pasiune speciala pentru blonzi si emo laughing.

| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє a răspuns:

Deci, s'ar putea sa nu avem aceleasi gusturi dar pentru mine, trebuie sa aiba par mediu sau lung (in nici un caz chiel sau aproape chiel straight face), ochii nu conteaza, dar totusi prefer ochii albastrii sau caprui, par saten sau brunet (cateva exceptii de blonzi), in nici un caz gras (acum sincer, nu am chef ca mereu cand ies cu iel sa iau pranzul straight face), inaltime pana in 1. 80 :XPentru mine conteaza foarte mult personalitatea... o sa fiu sincera, nu suport baietii imaturi at wits' end, niciodata nu i'am suportat, nu suport cocalarii, nu ii suport pe astia care se dau jmecheri doar ca sa atraga atentia at wits' end, nu suport taranii (a trebuit s'o zic, asta e adevarul), eu prefer un baiat cat de cat sincer, care sa nu fie cu mine pe interes, nu vreau un prieten care e obsedat de sex, trebuie sa aiba cat de cat simtul umorului, sa ma iubeasca, sa nu ma sufoce, sa nu fie somnoros at wits' end sa nu se culce la 11 seara at wits' end, sa ma inteleaga, sa nu aiba ceva impotriva stilului meu (acum sincer, sunt cam dusa laughingdaca m'ai vedea oh go on, eu ascult mai mult rock big grinsi ma imbrac mai gothicbig grin, si port o zgarda cu tinte uneori laughingsi ce pot sa zic, nu multora le convine felul meu de'a fi laughing), hmm, mai multe thinking Si oricum, bucurestiul e plin de baieti, dar nu am avut norocu sa dau de unu mai ok sad:X

| angel_2423 a răspuns:

Pai mie mi-am placea un baiat brunet cu ochi caprui sau negri, sa aiba un stil aparte, sa fie natural atunci cand vorbeste cu mine si sa imi demonstreze de cate ori are ocazia ca ma iubeste. De asemeanea el ar trebui sa aiba incredere in mine si sa ma resprectehappy
:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca pistruii...nu stiu cum ii poti face dar pe mine asta ma fascineaza...si camasi in culori trasnite ( nu e ceva ft important dar mie imi place)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hei! stai calm.nu trebuie sa arate ca Brad Pitt, tot ce trebuie sa faca este sa fie el insusi.cum a scris si Lovely Smile, cel mai mult trebuie sa fie fidel, dragut, comunicativ...si mai ales, nu mincinos.succes! cine vrea id meu : pauliky_pysyta. oricum ma km plikty

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

thinking
Fizic:
- peste 1. 80 (pentru ca si eu sunt inalta)
- par brunet/saten
- ochi negri/caprui
- ten asa mai ciocolatiu =p~
- sa arate cat de cat bine (nici 60 kg, nici 130laughing )
Imi plac baietii care se imbraca mai clasic, nu culori foarte tipatoare, dar care isi asorteaza cat mai bine hainele (nu tricou roz si pantofi sport verzirolling on the floor ). De exemplu, fostul meu prieten se imbraca foarte des in costum (asta era natura jobului lui) si arata...:X.
In ceea ce priveste comportamentul, imi plac baietii cu personalitate foarte puternica. Si normal, cu bune maniere (sa imi deschida portiera la masina, sa stie in ce cladiri intra prima femeia si in care primul barbatul, sa-mi traga scaunul cand ma asez la masa etc.) si sa aiba cultura generala. Vreau ca cel de langa mine sa imi dea intotdeauna impresia ca e stapan pe situatie si sa ma protejeze. A, si sa fie genul acela mai serios, nu "clovn".

| cryna43v3r a răspuns:

Pai sa fie educat, sincer, amuzant si o persoana pe care sa te poti baza.