| luvyousomuch a întrebat:

Aceasta intrebare este numai pentru baieti... dar hai...ca pot raspunde si fetelewinking
deci... ce va place mai mult la o fata... ce trebuie sa faca o fata ca sa va arate ca ii place de voi...
cum trebuie sa se imbrace sa se comporte o fata ca sa reuseasca sa stea cu un baiat?
thx
va :*

Răspuns Câştigător
| motanelul a răspuns:

Pentru ca o fata sa ma cuceresca trebuie sa miroase bine sa arate destul de bine sa fie sincera cu mine, cel mai important sa fie inteligenta, si sa aiba un suflet bun sa nu fie fitoasa.sa fie ea insasi in tot cea ce face.

1 răspuns:
| xibalba a răspuns:

Asta nu e o regula generala, depinde mult de baiat. Cum fetele sunt diferite, asa sunt si baietii diferiti. Nu o sa ii cuceresti pe toti cu aceeasi formula magica. Fii tu insati, caci daca te prefaci, probabil vei cuceri printul din povesti, dar la un moment dat vei redeveni tu insati din nou... si isi va da seama ca ce a iubit a fost o masca, si nu tu insati. Deci atentie. Sinceritatea e prioritara intr-o relatie. Nu te da peste cap sa cuceresti pe cineva, daca sunteti pe aceeasi lungime de unda, ok, daca nu, nu insista.