| mary4567 a întrebat:

Baieti, cum ar trebui sa arate si sa se comporte o fata ca sa va placa de ea?

2 răspunsuri:
| Sinitar a răspuns:

Pai trebuie sa fie ea insasi si sa nu fie cum spun altii, doar asa poate ajunge vreodata la inima cuiva si cum sa arata sa nu fie foarte slaba sa aiba foarte putina burtica si cat de cat formebig grin

| CattyA a răspuns:

Nu sunt baiat, dar intrebarile astea imi provoaca greata. Asa greu de inteles e ca oamenii sunt totii diferiti, la fel si personalitatile lor, si parerile despre oameni. Unui intelectual nu cred sa-i placa o proasta, la fel cum unui cocalar nu o sa-i placa o intelectuala. Cat despre fizic, sunt oameni care prefera femeile 90-60-90, altii - pe alea mai slabute, sau dimpotriva, mai grasute. Sunt si baieti carora le plac baieti, you kno'batting eyelashes?