| anonim_4396 a întrebat:

Cum arată fata/băiatul visurilor tale?

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Păi să fie băiatul din vis...
Pa, pa.

| mat31new a răspuns:

Cand o gasesc o sa stiu cum arata.

| marialungu a răspuns:

Baiatul ar fi asa : ca fizic ochii caprui, parul castaniu sau saten, sa fie mai inalt ca min sa nu fie exagagerat de gras, sa nu aiba prea multe cosuri pistrui ochelari( poate sunt prea pretentioasa, mie imi place asa cum e dar ai zis baiatul visurilor) continui, ca moralitate sa fie intelegator, iubitor, credincios, sa nu fie betiv, cam ceva de genu. tu cum ai vrea sa fie?

| FemeiaPisică a răspuns (pentru marialungu):

Nu esti pretentioasa deloc. Ti-ai descris baiatul tau ''perfect''. Ai mentionat ca iti plac baietii cu ochii caprui, dar de ce? Unele fete prefera baietii cu ochii caprui pentru ca actorul, cantaretul sau idolul lor preferat au aceasta nuanta la ochii. Tu de ce preferi ochii caprui?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

FIZIC:Ochi caprui, par blond :X, inalt [putin mai inalt ca mine], sa nu fie nici prea gras, dar nici scheletrolling on the floor, sa se imbrace la moda, sa nu aiba prea multe cosuri, mustata/barba :-&.
MORALbig grine gasca, glumet ..trebuie sa fie si romantic
... sa zicem ca [culoarea ochilor si a parului nu ar conta chiar atat], doar ziceam si eu preferinte:X.

| FemeiaPisică a răspuns (pentru anonim_4396):

Multe fete prefera baietii blonzi si vad ca te numeri printre ele si ai mai scris ca nu vrei sa aiba prea multe cosuri, mustata sau barba. Sa presupunem ca daca el ar creste si i-ar aparea cosuri si inceputul de mustata, ai mai spune ca este baiatul perfect sau ai cauta altul?

| anonim_4396 explică (pentru FemeiaPisică):

Daca de exemplu mi-ar fi placut de el dinainte atunci asta nu ar fi o problema, dar daca asa ar fi fost de cand l-as fi cunoscut...asta depinde de caracter daca mi-ar mai fi placut sau nuwinking!

| Crazyycoffedrop a răspuns:

Poi pentru mine baiatul ideal ar fi cam asabig grintongue:Ochii mari si caprui, brunet, inaltut sau ca si minelaughing, sa stie sa puna doua haine pe eloh go on sa stie sa ma asculte, sa ma iubeasca, sa nu poarte pica, sa aiba simtul umorului si sa fie de gascatonguelaughing

| FemeiaPisică a răspuns (pentru Crazyycoffedrop):

Deci, pentru tine baiatul perfect este cel care este mereu la moda. Iti doresti ca el sa te insoteasca mereu la cumparaturi? Conteaza mult pentru tine parerea lui la cumparaturi?

| Crazyycoffedrop a răspuns (pentru FemeiaPisică):

Poi nu neaparatlaughing ma refeream la faptul ca as vrea sa stie sa asorteze niste hainetongue si nu m-ar deranja daca ar veni cu mine la cuparaturitongue