| KidduHerexD a întrebat:

Cum ar arata fata/baiatul visurilor tale?
fundA!

Răspuns Câştigător
| AG a răspuns:

Buna
In primul rand, nu cred ca exista persoana astalaughing
Uite ce calitati/defecte ar trebui sa posede:
Sa fie romantic, ascultator, inteligent[pun mare accent pe inteligenta], chipes[d'ooh, e logic], ironic si cu un simt al umorului bine dezvoltat. Ca defecte[toata lumea are, serios acum nu pot sa imi imaginez o persoana fara defecte]: narcisist[mai bine sa te iubesti pe tine decat sa iti plangi de mila] incapatanat[oricum mai mult ca mine nu poate filaughing]. A ar mai fi o chestie: misteriosbig grin

3 răspunsuri:
| DroGuleTz a răspuns:

E urat tongue

| Kafeeaua a răspuns:

Pai... nu cum arata mai bine zis cum aratalaughing...la mine etongue djawinking

| anonima97 a răspuns:

Baiatul ideal-brunet cu parul scurt,ochi albastri,mai inalt ca mine,cu,,patratele,,,dichisit,voce groasa, dinti drepti, buze moi...big grin