| viktor_3377 a întrebat:

Cum trebuie sa arate fata(baiatul) visurilor tale

4 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Pai...sunt multe conditii. Apropo, doar aspectul? pai:
blond, ochi albastiu, dinti albi tongue, tenul mai alb, cat de cat bine facut, cu o freza moderna, sa se imbrace la moda si sa nu poarte roz tongue

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Trasaturi fizice : inalt ( dar nu foarte ), puternic dar in acelasi timp sensibil, cu ochii albastri sau caprui.
Trasaturi morale : cu simtul umorului, romantic, destept ( cat se poate, nu geniu), simpatic, intelegator.

| gyovany95 a răspuns:

Fata perfecta.hmmmmmmmm...vai ar trebui sa fie blonn dda sau sa aiba parul negru, ochi caprui si sa fie macar inaltuta. asta fizic...sa fie dragutzic, nu ff plinutza dar nici f slaba, sa fie a meahappy

| ĄŇÐİ a răspuns:

Pai sa fie cat mine de inalt, brunet spre blond, ochii albastrii si dragut