| Lovers22 a întrebat:

Cum ar trebui sa ii spun unei fete inainte de ai spune daca vrea sa fie cu mine un fel de "introducere" ce ar trebui sa spun?

Răspuns Câştigător
| Ioaaaaa a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa o iei incetu` cu incetu`. sa vezi daca te place si daca este confirmat acest lucru, apoi poti face tot ce vrei pentru a fi cu ea. Bafta :*

4 răspunsuri:
| ajutatoruldinumbra a răspuns:

Beibi, am doua prezervative si o erectie cat turnul Eiffel + inca vreo 2 etaje cand ma uit in decolteul tau. Vrei sa ne plimbam prin parc de manuta?

| Angelblack a răspuns:

Spune-mi cati ani are feta sa stiu ce introducere sa iti zic

| Angelblack a răspuns:

Spune-mi varsta fetei sa stiu cum sa iti explic.

| Lovers22 explică:

Eu am 14 ani si ea tot 14