| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa ii spun unei fete ca o iubesc?
Si ca vrea sa stea cu mine iar daca spune da o pup pe opbraz incet asa pana la gurita?

6 răspunsuri:
| pufarina9999 a răspuns:

Nu omule.ii zpui ca vrei sa vb cu ea ceva serios...va asezati pe o banca si ii spui tot ce simti...nu incepe cu Te iubesc pentru ca no sa te creada.asta ii vei spune in timp. spune-i ca esti indragostit de ea din toate privintele, intreab-o daca accepta oferta ta si apoi dau un pupic pe buze.si dupa aceea cereti scuze.iar ea o sati zica ca nu e nimic si o sati mai dea unu.winking

| Simoneel a răspuns:

Iii, cat de dragut! Asa mi s-a intamplat si mie blushing! Nu ii spui ca o iubesti deoarece o iei prea tare, ii spui ca tii foarte mult la ea si ca daca ea e de acord sa fie cu tine. Bineinteles ca toate astea vor fii spuse intr-un loc intim, fara ca altcineva sa mai auda. Sa nu te surprinda un raspuns negativ, si ai mare grija cu ea. Inainte de ai propune asta poarta-te foarte dragut cu ea! Cel putin pentru cateva zile! Sarutul va fi punctul principallove struck Ai grija cu ea deoarece nu esti sigur daca stie sa sarute, iar daca te refuza este din cauza ca ea nu a avut parte inca de " first kiss" asa ca mai incearca. iar daca nu o saruti pe buze si iti ceri scuze happy. Ce zici, poti sa faci asta? p.s : tine-ne la curent cu ce se intampla.

Răspuns utilizator avertizat
| Simoneel a răspuns (pentru TrollingFace):

Iti tinem pumnii!

Răspuns utilizator avertizat
| Simoneel a răspuns (pentru TrollingFace):

Ce s-a mai intamplat?