| volum a întrebat:

Cum ar trebui sa ma comport cu o fata?

funda pentru cel mai bun raspuns:-p

Răspuns Câştigător
| BlueBird a răspuns:

Pai eu iti spun cam cum as vrea eu din moment ce is fata blushing... Sa faci ca ea sa se simta protejata, sa nu vb urat f improtant sa nu uiti ziua ei de nastere laughing asta le enerveaza la culme. GANDESTE DE 3 ORI INAINTE SA II SPUI CEVA! CINE STIE CUM VA INTERPRETA!

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Normal politicos.

| AliceHappyGirl a răspuns:

In primul rand trebuie sa o respecti. Sa te comporti frumos cu ea, nu ca un badaran, sa ii faci complimente, sa ii vorbesti frumos, sa o faci sa rada, sa o inviti prin locuri frumoase, sa ii dai de inteles ca o placi.

| SecretLover10 a răspuns:

IN primul rand fa-o sa se simta speciala,nu o trata ca pe celelalte fete,fa-i cadouri din cand in cand dar nu prea des caci va profita de tine, si fa-i complimente, i-ai apararea.Bafta.Funda?

| MaditsSaaa a răspuns:

Comporta-te bine cu toate fetele, iar daca este vorba de iubita ta trebuie sa fii un gentlemanwinking

| Anna_6465 a răspuns:

Fii tu!
Logic "TU" insemnand sa te comporti normal.
Sa o faci sa se simta bine in prezenta ta si sa zambeasca.
Este foarte impportant ca o fata sa se simta protejata si norocoasa langa tine.;]
Asa ca. SUccesss!batting eyelashes

| volum explică:

Vreau sa zic si eu un lucru. eu va asigur ca daca raspundeti mereu eu o sa dau funda la cel care rasp mai des la intrebarile mele

| LordMariusSan a răspuns:

Pai pe o fata trebuie sa o respecti in primul rand. Fetele sunt foarte schimbat-oare si cu un psihic sensibilsad Trebuie sa te porti frumos cu ele, sa le vorbesti frumos, sa nu fii indraznet in miscari sau in vorbe (nu le spui lucruri obscene) si in plus, cel mai important, nu ridici mana asupra lorhappy Sper ca ti-am fost de folos, o seara buna!