| Crisan_Vlad_1993 a întrebat:

vreau sa surpirind o fata
cum ar trebui sa ma imbrac?
sau cum ar trebui sa ma comport pe langa ea?

Dau funda la cel mai bun raspuns!

6 răspunsuri:
| Chrissy92 a răspuns:

Poi.ai putea sa'i cumperi ceva frumos, sau sa ii faci cv dragut, daca esti creativ, sau sa o inviti la un film, la tine acasa ar fi frumos sa vedeti filmu si sa'i pregatesti ceva de mancare(depinde si de varsta ta), iar faza cu imbracatul nu cred, ca exista un sablon, trebuie sa te simti bine tu in pielea ta.Pentru inceput un ursulet de plus si un trandafir cred, ca ar incantao! Bafta

| Crisan_Vlad_1993 explică (pentru Chrissy92):

Mersi...

| Chrissy92 a răspuns (pentru Crisan_Vlad_1993):

Deci nu prea ti-au placut sfaturile noastre sad

| Crisan_Vlad_1993 explică (pentru Chrissy92):

Ba da dar mai astept sfaturi nu pot sa dau funda asa repede

| Crying4ever a răspuns:

Poate nu o sa-ti placa ce o sa-ti spun dar trebuie sa fii tu insuti)) Poate acum te imbraci nu stiu cum si de dai la ea, si daca o sa fii cu ea o sa-si dea seama cum esti tu si nu o sa-i placa tocmai persoana de dincolo de modificarea facuta)) Asa ca fii tu insuti si daca o sa-i placa e ok, daca nu atunci nu te merita)) adevaratii prieteni/ iubite sunt cei care te accepta asa cum esti tongueP